Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 11 czerwca 2011

List Pierwszej Damy z okazji II Kongresu Kobiet Podbeskidzia

Do Uczestników

II Regionalnego Kongresu
Kobiet Podbeskidzia


Szanowni Państwo,

 

Dziękuję bardzo za zaproszenie do wzięcia udziału w II Regionalnym Kongresie Kobiet Podbeskidzia pod hasłem „Być Kobietą…”. Żałuję, że nie jestem teraz z Państwem i nie mogę uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu dla kobiecego środowiska z Podbeskidzia.


Ta niezwykle cenna inicjatywa, która już w zeszłym roku przyciągnęła uwagę mieszkańców, osób publicznych i mediów, z pewnością odniesie porównywalny sukces. Każdy głos w sprawie żywotnych interesów kobiet i ich miejsca w życiu zawodowym, społecznym oraz rodzinnym, jak również wszelkie akcje, które mają na celu aktywizowanie i mobilizowanie pań do podejmowania wyzwań i działania, są godne poparcia i uznania.


Cieszę się, że II Regionalny Kongres będzie wspaniałą okazją, nie tylko do podsumowania minionego roku, ale także stworzy możliwość, by ocenić obecną oraz omówić przyszłą sytuację kobiet.
Z nadzieją, że Kongres zaowocuje nowymi rozwiązaniami pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie osoby biorące w nim udział i życzę udanych warsztatów, pokazów, konkursów oraz wystaw, które towarzyszą Państwa spotkaniu.
 

Poleć znajomemu