przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 4 grudnia 2010

List Pierwszej Damy do uczestników turnieju „Szachiści grają dla powodzian”

Do
Uczestników Mikołajkowego Turnieju Szachowego dla dzieci
„Szachiści grają dla powodzian”


 

Drogie Dzieci,

 

Szanowni Państwo,

 

 

Serdecznie pozdrawiam organizatorów oraz Was wszystkich, biorących udział w tym świątecznym, ogólnopolskim turnieju szachowym.

 

Cel, który przyświeca rozgrywkom, zasługuje na najwyższy szacunek. Ogromnie się cieszę, że dzięki Waszemu uczestnictwu rówieśnicy z terenów objętych tegoroczną powodzią wyjadą w lecie odpoczywać w ramach akcji „Wakacje z szachami”. Gratuluję podjęcia tej szlachetnej inicjatywy i cały sercem jestem z Wami!

 

Przyznaję, że jestem pełna uznania i podziwu dla Waszego zapału i chęci uczestniczenia w zmaganiach szachowych. Ta strategiczna gra doskonale ćwiczy umysł i wymaga dużej koncentracji dostarczając satysfakcji z wygranej. Wierzę, że Wasze obecne dokonania i wieloletnie zbieranie doświadczeń w grze będzie owocowało zdobywaniem laurów na znaczących i prestiżowych turniejach, nie tylko w Polsce.


Życzę Wam wszystkim sukcesów w rywalizacji na szachownicach, a Polskiemu Związkowi Szachowemu gratuluję przygotowania spotkań, które promują wzorce pozytywnego wychowania dzieci i młodzieży.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.