przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 26 listopada 2011

List Pierwszej Damy z okazji turnieju „Szachiści grają dla Polonii”

List Pierwszej Damy skierowany do uczestników turnieju „Szachiści grają dla Polonii”,  z którego dochód przeznaczony zostanie na zorganizowanie wakacji dla polskich dzieci mieszkających na Litwie i Białorusi.

 

 


Uczestnicy Turnieju
„Szachiści grają dla Polonii”

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Po raz kolejny Polski Związek Szachowy organizuje turnieje, dzięki którym udzielana jest pomoc potrzebującym. Cieszę się bardzo, że zeszłoroczny dochód
z akcji „Szachiści grają dla powodzian” pozwolił na sfinansowanie pobytu nad morzem dzieci, które ucierpiały z powodu klęski żywiołowej.
 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy grają tym razem, by spełnić oczekiwania polskich dzieci, mieszkających na Litwie i Białorusi. Jestem pewna,
że plan ten zostanie zrealizowany i grupy dzieci z tych dwóch krajów wyjadą na odpoczynek w ramach „Wakacji z Szachami 2012”. Przyszłoroczne lato będzie dla nich z pewnością wyjątkowe i przyniesie dużo radości, pozostawiając miłe wspomnienia z pobytu w Polsce. Życzę, by mili goście znaleźli u nas nie tylko ciepłe przyjęcie, ale także zyskali nowych, polskich przyjaciół.

 

Życzę uczestnikom rozpoczynających się właśnie spotkań gorących emocji sportowych, by duch rywalizacji dodał wszystkim siły, ale też przyniósł dużo zadowolenia ze wspólnego grania.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.