przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 15 października 2014

List Pierwszej Damy z okazji VIII Przeglądu Poezji Recytowanej i Śpiewanej Osób Niepełnosprawnych „O księżyc Twardowskiego”

„Cieszę się, że kontynuują Państwo tę niezwykle cenną inicjatywę, dzięki której osoby niepełnosprawne, obdarzone talentami artystycznymi, mogą zaprezentować swoje umiejętności przed szeroką publicznością”- napisała Anna Komorowska. 
Poniedziałek, 13 października 2014

List Pierwszej Damy z okazji Jubileuszu 95-lecia istnienia Gimnazjum i Liceum im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie

"Cały Państwa dorobek i osiągnięcia stanowią na pewno powód do wielkiej dumy. Jestem pewna, że placówka będzie nadal wspaniale się rozwijać” – napisała Anna Komorowska. 
Środa, 8 października 2014

List Pierwszej Damy do uczestników Gali Konkursu Lodołamacze 2014

Dziękuję Laureatom – Lodołamaczom, którzy swoją biznesową energią poprawiają i ułatwiają codzienność ludziom najbardziej tego potrzebującym - napisała Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska do czestników Gali Konkursu Lodołamacze 2014. 
Piątek, 3 października 2014

List Pierwszej Damy z okazji konkursu „Projekt z klasą“

„Kreowanie, ale przede wszystkim możliwość wdrożenia w życie ciekawych projektów edukacyjnych to dobry start w przedsiębiorczość oraz nawiązywanie relacji z lokalną społecznością" - napisała Anna Komorowska. 
Czwartek, 2 października 2014

List Pierwszej Damy z okazji otwarcia wystawy „25 na 25. Biżuteria czasu wolności”

„Ostatnie 25 lat to nie tylko w polityce, ale i na polskiej scenie złotniczej, wyjątkowy czas: czas zmian rynkowych, ale także sposobu myślenia o biżuterii i jej tworzeniu, edukacji złotniczej, prezentacji siebie i dokonań” – napisała Anna Komorowska 
Niedziela, 28 września 2014

List Pierwszej Damy z okazji XIII Jasnogórskich Spotkań Środowiska Policyjnego

„Cieszę się bardzo, że w zeszłej dekadzie NSZZ Policjantów nawiązał do tradycji i przywrócił pielgrzymkę policyjną na Jasną Górę, która z roku na rok zrzesza coraz więcej policjantów z rodzinami” – napisała Anna Komorowska. 
Piątek, 26 września 2014

List Pierwszej Damy z okazji II Forum Kobiet we Wrocławiu

„Ostatnie dwudziestopięciolecie przyniosło wiele sukcesów w różnych dziedzinach na poziomie ogólnopolskim oraz lokalnym. Kobiety w tym czasie (…) odegrały ważną rolę i osiągnęły wiele w różnych dziedzinach życia”- napisała Anna Komorowska. 
Wtorek, 23 września 2014

List Pierwszej Damy z okazji Konferencji pt. Przemoc w różnych przestrzeniach współczesnego życia człowieka „Reaguję, gdy widzę”

„Jednym z najważniejszych praw człowieka jest prawo do życia w środowisku wolnym od przemocy i wzrastanie w poczuciu miłości, godności i bezpieczeństwa” – napisała Anna Komorowska. 
1 POPRZEDNIA 2345678  39
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.