przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 4 lipca 2014

List Pierwszej Damy z okazji inauguracji letniej sesji Szkoły Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego

„Nauka języka to coś więcej niż zdobywanie wiedzy – to również lepsze rozumienie świata i ludzi oraz to, co wielki polski reporter i pisarz Ryszard Kapuściński nazywał »spotkaniem z Innym«” – napisała Anna Komorowska. 
Piątek, 4 lipca 2014

List Pierwszej Damy z okazji XII Międzynarodowej Konferencji „Żyć z Chorobą Rzadką”

„Z dużym uznaniem odnoszę się do tej ważniej inicjatywy dla środowiska osób cierpiących na rzadkie choroby, dlatego z przekonaniem i bez wahania patronowałam zeszłorocznej edycji tej konferencji” – napisała Anna Komorowska. 
Czwartek, 26 czerwca 2014

List Pierwszej Damy z okazji II Forum Kobiet we Wrocławiu

Ostatnie dwudziestopięciolecie przyniosło wiele sukcesów w różnych dziedzinach na poziomie ogólnopolskim oraz lokalnym. Kobiety w tym czasie (…) odegrały ważną rolę i osiągnęły wiele w różnych dziedzinach życia - napisała Anna Komorowska. 
Piątek, 13 czerwca 2014

List Pierwszej Damy z okazji I edycji programu „Mistrzowie Kodowania”

Festiwal Mistrzów Kodowania wykazuje też, że wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji już dziś powoduje zmianę modelu przyswajania wiedzy przez uczniów i wspiera innowacyjność społeczną - napisała Anna Komorowska. 
Czwartek, 12 czerwca 2014

List Pierwszej Damy z okazji XII Kongresu Pielęgniarek Polskich

Kongresy, w których uczestniczy liczne grono pielęgniarek, studentów i sympatyków zawodu, są znakomitą okazją, by poświęcić czas na omówienie żywotnych spraw dla środowiska, by zastanowić się nad potrzebami i problemami – napisała Anna Komorowska. 
Wtorek, 10 czerwca 2014

List Pierwszej Damy z okazji Gali Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

"Chciałam pogratulować Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi Jubileuszu 95-lecia istnienia. Nie ma większej od PCK i bardziej rozpoznawalnej organizacji w Polsce, która zajmuje się niesieniem pomocy ludziom" - napisała Anna Komorowska 
Wtorek, 10 czerwca 2014

List Pierwszej Damy z okazji ceremonii otwarcia XV Mistrzostw Europy IBSA w Ninepin Bowling

„Tegoroczne rozgrywki po raz kolejny udowadniają, jaką wartość dla zawodników niepełnosprawnych ma aktywność fizyczna" - napisała Anna Komorowska 
Piątek, 6 czerwca 2014

List Pierwszej Damy z okazji XV Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych

XV Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych, pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP, kończy tegoroczną edycję programu Szkoła z klasą 2.0. Program prowadzony jest przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej z Warszawy i Gazetę Wyborczą. 
1 POPRZEDNIA 45678910  39
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.