przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 26 marca 2015

Wywiad Pierwszej Damy dla "Przyjaciółki"

Ważne, aby mały człowiek wzrastał otoczony miłością i troską rodziców czy opiekunów oraz ich akceptacją. Dlatego wysoko cenię tych, którzy decydują się pełnić funkcję rodziny zastępczej - mówi Anna Komorowska w wywiadzie dla "Przyjaciółki". 
Sobota, 21 marca 2015

List Pierwszej Damy z okazji XV Jubileuszowego Koncertu Charytatywnego „Trochę słońca”

„Z ogromnym uznaniem odnoszę się do inicjatywy Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim, dzięki której pomoc otrzymują co roku najsłabsi – ubogie dzieci”-napisała Anna Komorowska. 
Piątek, 20 marca 2015

List Pierwszej Damy z okazji XIV Poznańskich Spotkań Targowych Książka dla Dzieci i Młodzieży

"Poznań stał się najważniejszym w Polsce miejscem spotkań pisarzy, tłumaczy, ilustratorów, wydawców, księgarzy i bibliotekarzy - wszystkich tych osób i instytucji, które zajmują się książką - napisała Anna Komorowska. 
Czwartek, 19 marca 2015

List Pierwszej Damy z okazji Warsztatów VI edycji Akademii Orange

"Innowacyjność tkwiąca w inicjatywach Akademii Orange pozwala rozwijać się dzieciom i pobudzać ich ogromny potencjał. Kluczową rolę odgrywają animatorzy, będący dla młodych ludzi swoistymi mentorami, którzy dzielą się z dziećmi i młodzieżą swoją pasją". 
Niedziela, 15 marca 2015

List Pierwszej Damy z okazji XV Festiwalu Polskiej Poezji dla Dzieci Wierszowisko 2015

"Cieszę się bardzo, że dzięki Festiwalowi co roku spotykają się na scenie dzieci z polskich szkół w Holandii, by przedstawić swoje umiejętności recytatorskie i własne interpretacje polskiej poezji dziecięcej" - napisała Anna Komorowska. 
Wtorek, 10 marca 2015

Wywiad Anny Komorowskiej dla "Polonia Japonica"

Podoba mi się Japonia, a szczególnie przyroda japońska. Może to mniej widać tutaj, w Tokio, ale wystarczy wyjechać trochę poza miasto, aby ją zobaczyć - powiedziała Małżonka Prezydenta RP w wywiadzie dla "Polonia Japonica". 
1 POPRZEDNIA 1234567  63
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.