przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 5 lipca 2014

Wywiad Pierwszej Damy dla „Przeglądu Konińskiego”

O polityce prorodzinnej, roli kobiet, czytelnictwie oraz o obowiązkach małżonki Prezydenta RP opowiada Anna Komorowska w wywiadzie dla „Przeglądu Konińskiego”. 
Poniedziałek, 26 maja 2014

Wywiad Pary Prezydenckiej dla tygodnika "Tele Tydzień"

Para Prezydencka w wywiadzie dla tygodnika "Tele Tydzień" opowiada o wspomnieniach z 4 czerwca 1989 roku i o zbliżającym się Święcie Wolności. 
Piątek, 23 maja 2014

Anna Komorowska: Wybory to przywilej dorosłości

Anna Komorowska zachęca wszystkich, zwłaszcza młodych Polaków, by brali udział w wyborach. Młodzi powinni głosować, by pokazać swoją obywatelską dojrzałość - mówi Małżonka Prezydenta RP w "Metrze" przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. 
Sobota, 17 maja 2014

Wywiad z Małżonką Prezydenta w programie "Pytanie na śniadanie"

Rozmowa z Anną Komorowską na temat konkursu "Dobry Klimat dla Rodziny" została wyemitowana w sobotę w programie "Pytanie na śniadanie" TVP 2. Obejrzyj. 
Piątek, 16 maja 2014

Anna Komorowska: Dzień Rodzin powinien trwać rok

O rozstrzygniętym właśnie prezydenckim prorodzinnym konkursie dla samorządów i o pierwszym roku programu polityki rodzinnej Dobry Klimat dla Rodziny opowiada w rozmowie z "Polską the Times" Anna Komorowska. 
Piątek, 4 kwietnia 2014

Anna Komorowska: Ciągle przybywa aktywnych kobiet

Aktywnych kobiet, wpływających na rzeczywistość, jest dużo i ciągle ich przybywa; mimo różnych sytuacji nie poddają się i realizują plany - mówi Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska w wywiadzie dla Gazety Wyborczej Rzeszów i rzeszow.gazeta.pl. 
Środa, 2 kwietnia 2014

Wywiad Pierwszej Damy dla miesięcznika PANI

Od paru dobrych lat wiem, że całego świata nie zmienimy. Ale możemy dużo zrobić, by stał się on lepszy – mówi Anna Komorowska w rozmowie z miesięcznikiem „Pani”. 
Poniedziałek, 10 marca 2014

O książce „Pałac Prezydencki dla dzieci" i innych lekturach

Anna Komorowska w rozmowie z Januszem Weissem w radiowej Jedynce opowiedziała o książce „Pałac Prezydencki dla dzieci" , której bohaterem jest lew. Wspominała też lektury z młodzieńczych lat. 
1 POPRZEDNIA 1234567  9
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.