| | |
A | A | A
Sobota, 27 kwietnia 2013

Szef KPRP na uroczystościach z okazji 150. rocznicy Powstania Styczniowego

Szef Kancelarii Prezydenta RP w sobotę 27 kwietnia 2013 roku wziął udział w uroczystościach z okazji 150. Rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego organizowanych przez Powiat Ostrowski i Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Warszawie. 
Piątek, 26 kwietnia 2013

Las Pamięci Powstania Styczniowego

Uroczyste sadzenie Lasu Pamięci Powstania Styczniowego w Puszczy Augustowskiej
Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięła w piątek udział w sadzeniu Lasu Pamięci Powstania Styczniowego w Puszczy Augustowskiej. Las sadzili także leśnicy, uczniowie szkół i Uniwersytetu Trzeciego Wieku. 
Czwartek, 18 kwietnia 2013

Min. Klimczak na konferencji o Powstaniu Styczniowym

Minister Maciej Klimczak uczestniczył w czwartek w konferencji „Powstanie Styczniowe 1863, jego odbiór w Szwajcarii i Prowadzenie wojny przez Polaków w roku 1863 J. Franza von Erlacha”, podczas której odczytał list Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 
Niedziela, 14 kwietnia 2013

Uroczystości w rocznicę bitwy pod Budą Zaborowską

W niedzielę, w rocznicę bitwy pod Budą Zaborowską, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Dariusz Młotkiewicz, wziął udział w obchodach 150-lecia Powstania Styczniowego, które odbyły się w Zaborowie Leśnym. 
Piątek, 22 marca 2013

Laureaci konkursu o Powstaniu Styczniowym w Pałacu Prezydenckim

Laureaci konkursu o Powstaniu Styczniowym w Pałacu Prezydenckim
Minister Maciej Klimczak spotkał się z uczniami nagrodzonymi i wyróżnionymi w konkursie „W hołdzie bohaterom Powstania Styczniowego w 150 rocznicę wybuchu zrywu” zorganizowanym na terenie Gminy Tarczyn przez Towarzystwo Przyjaciół Tarczyna. 
Wtorek, 5 marca 2013

Konferencja popularno-naukowa pt. „Przegrani Zwycięzcy"

„Przegrani Zwycięzcy. Powstańcy Styczniowi 1863, Żołnierze Wyklęci 1944-63” - to tytuł konferencji popularno-naukowej, która odbyła się w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Wziął w niej udział Doradca Prezydenta RP Henryk Wujec. 
Czwartek, 28 lutego 2013

List z okazji konferencji popularno-naukowej „150. rocznica Powstania Styczniowego” w Łukowie

Powinniśmy poszerzać wiedzę o bitwach, potyczkach, o uczestnikach zbrojnego zrywu 1863 roku - czytamy w liście ministra Macieja Klimczaka do organizatorów i uczestników konferencji. 
Niedziela, 27 stycznia 2013

We Lwowie obchody 150-lecia Powstania Styczniowego

We Lwowie odbyły się uroczystości 150. rocznicy Powstania Styczniowego, podczas których złożono kwiaty na Cmentarzu Łyczakowskim, odczytano list prezydenta na mszy i wręczono odznaczenia. 
POPRZEDNIA 1234  
Poleć znajomemu