Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 29 marca 2014

IV Marcowy Festiwal Wolności w Koronowie

  |   IV Marcowy Festiwal Wolności w Koronowie. FOT. Magdalena Tabasz (Urząd Miejski w Koronowie) oraz Jarosław Głogowski (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie). IV Marcowy Festiwal Wolności w Koronowie. FOT. Magdalena Tabasz (Urząd Miejski w Koronowie) oraz Jarosław Głogowski (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie). IV Marcowy Festiwal Wolności w Koronowie.FOT. Magdalena Tabasz (Urząd Miejski w Koronowie) oraz Jarosław Głogowski (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie). IV Marcowy Festiwal Wolności w Koronowie. FOT. Magdalena Tabasz (Urząd Miejski w Koronowie) oraz Jarosław Głogowski (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie).

IV Marcowy Festiwal Wolności odbył się w sobotę w Koronowie. Festiwal odbył się m.in. w Wojewódzkim Ośrodku Kultury. W konkursie udział wzięły zespoły z Warszawy, Opola, Starachowic, Grudziądza, Olsztyna, Bydgoszczy, Ciechocinka i Koronowa.


Festiwal Wolności to inicjatywa, która prezentuje twórczość bardów, poetów, pieśniarzy w nawiązaniu do głównego tematu, jakim jest „Wolność”.  Do udziału w Festiwalu mogli zgłaszać się uczestnicy z całej Polski.


Tegoroczny Festiwal odbył się pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z okazji 25-lecia wolności.
 

Poleć znajomemu