przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 29 maja 2014

Ruszyła kampania „Freedom – made in Poland”

Ruszyła kampania „Freedom – made in Poland” organizowana przez Międzynarodową Szkołę Europejską im. Jana Kułakowskiego w Warszawie. Akcja rozpoczęła się w grudniu 2013 roku od umieszczenia hasła w szkolnym kalendarzu, następnie szkoła zaczęła poprzez filmy i billboardy rozpowszechniać wiedzę o wydarzeniach 1989 r., z przesłaniem „Dbaj o wolność!”.

 

Kampania ma nie tylko przypomnieć zapoczątkowane w Polsce wydarzenia sprzed 25 lat, ale także uczulić mieszkańców Europy i świata na kwestię solidarności z tymi, którzy jeszcze wolnością cieszyć się nie mogą.

 

Przedsięwzięcie uzyskało Patronat Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 25-lecie Wolności.

 

W ramach ogólnoświatowej kampanii społecznej, organizatorzy zachęcają do robienia zdjęć z logotypem akcji "Freedom - Made in Poland", który między 30 kwietnia 2014 a 31 stycznia 2015 roku można pobierać ze strony internetowej www.freedom-madeinpoland.pl. i przesyłać na adres podany na stronie. Wszystkie nadesłane w ten sposób zdjęcia trafią do wielkiej wirtualnej galerii. Zdjęcia wykonane w różnych miejscach na świecie przez osoby publicznie znane i nieznane, znajdą się obok siebie i w ten sposób przypomną światu historyczne wydarzenia w Polsce sprzed 25 lat.

 

Do akcji przyłączyli się już ludzie ze świata sportu, polityki, kultury. Wszystkie zdjęcia można obejrzeć na stronie organizatora.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.