przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 4 czerwca 2014

Bieg Wolności z udziałem sportowców i ludzi mediów

Uczestnicy Biegu Wolności (fot. Kamil Pionkowski)
W związku z 25. rocznicą pierwszych wolnych wyborów parlamentarnych zorganizowany został na warszawskich Polach Mokotowskich Bieg Wolności z udziałem przedstawicieli świata sportu, kultury i mediów. 
Środa, 4 czerwca 2014

Spektakl „Wesele – Wyzwolenie” w Teatrze STU

Z okazji Święta Wolności krakowski Teatr STU przygotował dyptyk Stanisława Wyspiańskiego pt. „Wesele – Wyzwolenie” w opracowaniu i reżyserii Krzysztofa Jasińskiego, Założyciela i Dyrektora Artystycznego STU. 
Środa, 4 czerwca 2014

Obchody Święta Wolności w Tłuszczu

4 czerwca br. w Tłuszczu, w ramach obchodów 25-lecia Święta Wolności, zorganizowano wiele wydarzeń, m.in.: wystawę plakatów, zdjęć oraz ulotek związanych z wyborami 1989 r., koncert twórczości Jacka Kaczmarskiego. 
Środa, 4 czerwca 2014

"Truskawkowy smak wolności" w Brukseli

Stałe Przedstawicielstwo RP przy UE, Ministerstwo Rolnictwa i Kaszubskie Stowarzyszenie Producentów Truskawek zorganizowało akcję „Truskawkowy smak wolności”. Panie w strojach kaszubskich częstowały przechodniów truskawkami w białej czekoladzie. 
Wtorek, 3 czerwca 2014

Film dokumentalny - "Solidarność – pomyśl o tym"

Z okazji tegorocznych obchodów 25-lecia Wolności studio FILM PRODUKCJA przygotowało krótki film dokumentalny w reżyserii Aleksandry Terpińskiej - "Solidarność – pomyśl o tym”. 
Poniedziałek, 2 czerwca 2014

Święto Wolności w Radomiu

2 czerwca 2014 r. w Radomiu rozpoczął się cykl wydarzeń związanych z obchodami 25–lecia Wolności. Projekty skierowane były do wszystkich mieszkańców Radomia, szczególnie do osób młodych. W centrum miasta zorganizowano szereg wydarzeń. 
Sobota, 31 maja 2014

„Karuzela Cooltury” w Warszawie

W dniach 30-31 maja odbyła się VI edycja „Karuzeli Cooltury” – w tym roku festiwal odbył się w Warszawie, a nie jak dotychczas w Świnoujściu. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Marzenia i bariery”, wpisując się w obchody 25-lecia Wolności. 
Czwartek, 29 maja 2014

Inauguracja projektu "Kultura Na Widoku"

Ruszył ogólnopolski projekt „Kultura Na Widoku” organizowany przez Fundację Legalna Kultura. Inauguracja odbyła się 29 maja br. pod Pałacem Prezydenckim, z udziałem m.in. doradcy prezydenta Krzysztofa Króla. 
1 POPRZEDNIA 1234567  8
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.