przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 29 maja 2014

Inauguracja projektu "Kultura Na Widoku"

Ruszył ogólnopolski projekt „Kultura Na Widoku” organizowany przez Fundację Legalna Kultura. Inauguracja odbyła się 29 maja br. pod Pałacem Prezydenckim, z udziałem m.in. doradcy prezydenta Krzysztofa Króla. 
Czwartek, 29 maja 2014

W Koninie konferencja historyczna pt. "Ku wolności"

W PWSZ w Koninie odbyła się konferencja historyczna pt. "Ku wolności". W wzięli w niej udział m.in. Jerzy Buzek, Władysław Frasyniuk, przedstawiciele władz lokalnych i uczelni, działacze dawnej „Solidarności” i młodzież szkół ponadgimnazjalnych. 
Środa, 28 maja 2014

Urny Wolności w ponad 25 miastach Polski

Z okazji 25-lecia Wolności 4 czerwca br. w ponad 25 polskich miastach staną symboliczne Urny Wolności, do których zamiast kart wyborczych będzie można wrzucić życzenia dla Polski i dla mieszkańców miast, a także plany na przyszłość. 
Środa, 28 maja 2014

Instrukcja wyświetlania logo „25 lat Wolności”

W obchody ćwierćwiecza polskiej wolności można włączyć się także poprzez wyświetlenie logo „25 lat Wolności”. Zobacz instrukcję wyświetlania logo „25 lat Wolności” 
Wtorek, 27 maja 2014

Specjalna edycja konferencji TEDx w Pałacu Prezydenckim

W czwartek o godz. 10:00 w Pałacu Prezydenckim odbędzie się specjalna edycja konferencji TEDx - TEDxWarsawPresidentialPalace pod hasłem „Moje miejsce”. Spotkanie, które odbędzie się w ramach obchodów Święta Wolności zapowiada Szef KPRP Jacek Michałowski. 
Poniedziałek, 26 maja 2014

Święto Wolności w Polsce i na świecie

W ramach obchodów 25-lecia Wolności w całym kraju odbędą się okolicznościowe imprezy, konferencje, wystawy i inne inicjatywy dla uczczenia jubileuszowego roku. Zobacz kalendarz wybranych wydarzeń. 
Poniedziałek, 26 maja 2014

"Co zawdzięczamy wydarzeniom z Czerwca'89?"

W związku z obchodami 25-lecia Wolności - rocznicy wyborów 4 czerwca 1989, uczestnicy i dotychczasowi laureaci „Grasz o staż” zostali zaproszeni do udziału w konkursie na najciekawszą infografikę pt. „Co zawdzięczamy wydarzeniom z Czerwca'89?”. 
Niedziela, 25 maja 2014

Odra River Cup we Wrocławiu

24 – 25 maja br. we Wrocławiu, w ramach obchodów 25-lecia Święta Wolności, zorganizowano sportowo-rodzinny piknik. Podczas Odra River Cup odbyło się wiele wydarzeń, m.in.: wyścigi eliminacyjne i finałowe międzynarodowych zawodów na ósemkach wioślarskich. 
1 POPRZEDNIA 1234567  8
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.