przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 29 maja 2014

W Koninie konferencja historyczna pt. "Ku wolności"

W PWSZ w Koninie odbyła się konferencja historyczna pt. "Ku wolności". W wzięli w niej udział m.in. Jerzy Buzek, Władysław Frasyniuk, przedstawiciele władz lokalnych i uczelni, działacze dawnej „Solidarności” i młodzież szkół ponadgimnazjalnych. 
Czwartek, 29 maja 2014

Inauguracja projektu "Kultura Na Widoku"

Ruszył ogólnopolski projekt „Kultura Na Widoku” organizowany przez Fundację Legalna Kultura. Inauguracja odbyła się 29 maja br. pod Pałacem Prezydenckim, z udziałem m.in. doradcy prezydenta Krzysztofa Króla. 
Środa, 28 maja 2014

Urny Wolności w ponad 25 miastach Polski

Z okazji 25-lecia Wolności 4 czerwca br. w ponad 25 polskich miastach staną symboliczne Urny Wolności, do których zamiast kart wyborczych będzie można wrzucić życzenia dla Polski i dla mieszkańców miast, a także plany na przyszłość. 
Środa, 28 maja 2014

Instrukcja wyświetlania logo „25 lat Wolności”

W obchody ćwierćwiecza polskiej wolności można włączyć się także poprzez wyświetlenie logo „25 lat Wolności”. Zobacz instrukcję wyświetlania logo „25 lat Wolności” 
Wtorek, 27 maja 2014

Specjalna edycja konferencji TEDx w Pałacu Prezydenckim

W czwartek o godz. 10:00 w Pałacu Prezydenckim odbędzie się specjalna edycja konferencji TEDx - TEDxWarsawPresidentialPalace pod hasłem „Moje miejsce”. Spotkanie, które odbędzie się w ramach obchodów Święta Wolności zapowiada Szef KPRP Jacek Michałowski. 
Poniedziałek, 26 maja 2014

Święto Wolności w Polsce i na świecie

W ramach obchodów 25-lecia Wolności w całym kraju odbędą się okolicznościowe imprezy, konferencje, wystawy i inne inicjatywy dla uczczenia jubileuszowego roku. Zobacz kalendarz wybranych wydarzeń. 
Poniedziałek, 26 maja 2014

"Co zawdzięczamy wydarzeniom z Czerwca'89?"

W związku z obchodami 25-lecia Wolności - rocznicy wyborów 4 czerwca 1989, uczestnicy i dotychczasowi laureaci „Grasz o staż” zostali zaproszeni do udziału w konkursie na najciekawszą infografikę pt. „Co zawdzięczamy wydarzeniom z Czerwca'89?”. 
Niedziela, 25 maja 2014

Odra River Cup we Wrocławiu

24 – 25 maja br. we Wrocławiu, w ramach obchodów 25-lecia Święta Wolności, zorganizowano sportowo-rodzinny piknik. Podczas Odra River Cup odbyło się wiele wydarzeń, m.in.: wyścigi eliminacyjne i finałowe międzynarodowych zawodów na ósemkach wioślarskich. 
1 POPRZEDNIA 1234567  8
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.