przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 1 maja 2014

Rodzinna majówka na Wyspie Teatralnej

1 maja br., w ramach obchodów Święta Wolności Stowarzyszenie „Pro Gubin”, przy współudziale Gubińskiego Domu Kultury, Urzędu Miejskiego w Gubinie i wielu innych instytucji, zorganizowało II Piknik Rodzinny na Wyspie Teatralnej w Gubinie. 
Czwartek, 1 maja 2014

"Dąb Wolności" w warszawskich Łazienkach Królewskich

1 maja 2014 roku, w 10. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej Prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z Małżonką oraz młodzieżą zasadzili w warszawskich Łazienkach „Dąb Wolności”. Prezydent apelował o udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. 
Środa, 30 kwietnia 2014

„Lekcja Wolności” w ramach obchodów 4 czerwca '89

Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej „Lekcja Wolności” zorganizowana z okazji obchodów 25. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów 4 czerwca 1989 r. W apelu do nauczycieli i wychowawców minister zachęcała do aktywnego udziału w projekcie. 
Środa, 30 kwietnia 2014

Prezydent USA będzie na obchodach 25-lecia Wolności

Z okazji 25. rocznicy wyborów, które zapoczątkowały upadek komunizmu w Europie, do Polski na zaproszenie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego przyjedzie Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama. 
Wtorek, 29 kwietnia 2014

Prezydent w Sztumie o 25-leciu zmian ustrojowych

Prezydent Bronisław Komorowski, nawiązując do 25. rocznicy zmian ustrojowych w Polsce, powiedział, że Polakom przypadł niezwykle dobry los. Bylebyśmy w porę potrafili go zrozumieć, uchwycić te szanse i je pomnożyć - mówił podczas wizyty w Sztumie. 
Czwartek, 24 kwietnia 2014

"Dąb Wolności" w Łodzi

Prezydent Bronisław Komorowski podczas czwartkowej wizyty w Łodzi - w ramach obchodów 25-lecia Wolności w Polsce - zasadził "Dąb Wolności" na skwerze przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. 
Środa, 23 kwietnia 2014

Prezydent dziękuje europarlamentarzystom

Prezydent Bronisław Komorowski dziękował europarlamentarzystom za to, że potrafią mówić w Europie jednym głosem. Na spotkaniu zwracał też uwagę, jak ważne jest znalezienie równowagi między oczekiwaniami polskich wyborców a interesami europejskich sił. 
Środa, 16 kwietnia 2014

"Ostatnie 25 lat to czas niebywałego rozwoju"

Ostatnie 25 lat to wyjątkowy jak na polską historię czas, to złoty okres, czas niebywałego rozwoju - mówił w środę na spotkaniu z przedstawicielami powiatów lwóweckiego i lubańskiego w Zamku Czocha prezydent Bronisław Komorowski. 
1 POPRZEDNIA 2345678  8
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.