przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 3 kwietnia 2014

"Dąb Wolności" przed Polskim Komitetem Olimpijskim

Przed siedzibą Polskiego Komitetu Olimpijskiego, w ramach obchodów 25-lecia Wolności w Polsce, prezydent Bronisław Komorowski wraz z premierem oraz medalistami zimowych igrzysk w Soczi zasadzili "Dąb Wolności". 
Sobota, 29 marca 2014

IV Marcowy Festiwal Wolności w Koronowie

IV Marcowy Festiwal Wolności odbył się w sobotę w Koronowie. Festiwal Wolności to inicjatywa, która prezentuje twórczość bardów, poetów, pieśniarzy w nawiązaniu do głównego tematu, jakim jest „Wolność”. Tegoroczny patronatem objął Prezydent RP. 
Piątek, 28 marca 2014

Interaktywne wystawy na Google Cultural Institute

Filmoteka Narodowa, Instytut Adama Mickiewicza oraz Narodowy Instytut Audiowizualny udostępniły na globalnej platformie Google Cultural Institute 4 interaktywne wystawy dotyczące polskiego dziedzictwa audiowizualnego i historii kinematografii polskiej. 
Środa, 26 marca 2014

"25 lat wolności służyło umacnianiu polskiej kultury"

Zmiany, które towarzyszyły okresowi 25 lat polskiej wolności, wywoływały w swoim czasie obawy, ale teraz widać, że służyły one umacnianiu polskiej kultury - mówił Prezydent RP podczas spotkania z uczestnikami NieKongresu Animatorów Kultury. 
Wtorek, 25 marca 2014

XX edycja plebiscytu o tytuł „Złotego Inżyniera”

Prezydent RP Bronisław Komorowski podczas uroczystej Gali podsumowującej XX edycję plebiscytu „Przeglądu Technicznego” o tytuł „Złotego Inżyniera” wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym członkom Naczelnej Organizacji Technicznej. 
Czwartek, 20 marca 2014

"Wolność dana czy zadana? Nowoczesny patriotyzm młodych"

W Pałacu Prezydenckim zostało zorganizowane spotkanie pt.: „Wolność dana czy zadana? Nowoczesny patriotyzm polskiej młodzieży” z udziałem uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. 
Czwartek, 20 marca 2014

Wystawa: Oblicza Wolności. Grafika polska XX i XXI wieku

Międzynarodowe Centrum Sztuk Graficznych w Krakowie zorganizowało w ramach jubileuszu 25-lecia Wolności wystawę Oblicza wolności. Grafika polska XX i XXI wieku. Ekspozycję można było oglądać do 20 marca br. 
Środa, 19 marca 2014

Wręczenie nagród „Byki i niedźwiedzie” i „Złote portfele”

W środę odbyła się XX Gala wręczenia Nagród „Byki i Niedźwiedzie” i „Złote Portfele” Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet. Tegoroczną edycję Patronatem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski. W gali wziął udział Szef KPRP Jacek Michałowski. 
1 POPRZEDNIA 2345678  8
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.