| | |
A | A | A
Piątek, 6 września 2013

Prezydent dziękuje za postawy obywatelskie

Prezydent Bronisław Komorowski, który odwiedził Łąkę koło Rzeszowa (Podkarpacie) zwrócił uwagę, że w przyszłym roku przypada 25-lecie odzyskania po raz drugi przez Polskę niepodległości; wyraził też nadzieję na wspólne obchody tej szczególnej rocznicy. 
Czwartek, 20 czerwca 2013

Spotkanie ze społecznością lokalną 5 gmin Doliny Zielawy

Wisznice - otwarcie Olimpiady Przedszkolaków gmin Doliny Zielawy
Za aktywność, kreatywność i zdolność do współdziałania dziękował prezydent Bronisław Komorowski społeczności Doliny Zielawy, z którą spotkał się w czwartek w Wisznicach na Lubelszczyźnie. 
Wtorek, 28 maja 2013

Finał I edycji Nagrody Obywatelskiej

Laureatami przyznanej po raz pierwszy Nagrody Obywatelskiej Prezydenta RP zostali: Miasto Gdynia; Partnerstwo 5 gmin: Wisznice, Sosnówka, Rossosz, Jabłoń, Podedwórze i Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom I Młodzieży Sprawnej Inaczej. 
Wtorek, 28 maja 2013

Minister Dziekoński o Nagrodzie Obywatelskiej Prezydenta RP

Sekretarz Stanu Olgierd Dziekoński
Nagrodę Obywatelską można otrzymać za dobry przykład, dobry przykład dla innych - mówił w porannej audycji Programu I Polskiego Radia minister Olgierd Dziekoński w dniu finału I edycji. 
Czwartek, 16 maja 2013

Nominowani do Nagrody Obywatelskiej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Podczas dwumiesięcznej pracy nad wyłonieniem Nominowanych do Nagrody Obywatelskiej Prezydenta RP, Członkowie Kapituły zapoznali się ze 126 zgłoszonymi wnioskami oraz dokonali ich oceny. Lista Nominowanych zostanie przekazana Prezydentowi RP. 
Czwartek, 16 maja 2013

28 maja finał pierwszej edycji Nagrody Obywatelskiej

Prezydencki doradca prof. Jerzy Regulski powiedział w czwartek, że finał pierwszej edycji Nagrody Obywatelskiej odbędzie się 28 maja. Wówczas z 10 nominowanych projektów prezydent wybierze laureatów w trzech kategoriach konkursowych. 
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Konkurs na statuetkę Nagrody Obywatelskiej rozstrzygnięty

Konkurs na statuetkę Nagrody Obywatelskiej rozstrzygnięty
Dr Zbigniew Stanuch, absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, wygrał konkurs na projekt statuetki będącej nagrodą w Konkursie Nagrody Obywatelskiej Prezydenta RP. Laureata wyłoniło w poniedziałek jury konkursu. 
Piątek, 1 marca 2013

Konkurs o Nagrodę Obywatelską Prezydenta RP rozpoczęty

1 marca 2013 roku rozpoczęła się pierwsza edycja konkursu o Nagrodę Obywatelską Prezydenta RP, która jest przyznawana za wybitne, nowatorskie i efektywne działania obywatelskie na rzecz dobra wspólnego. 
Poleć znajomemu