Dodatkowe narzędzia

Obywatelska Inicjatywa Lokalna

NASZA KUKLÓWKA

Pliki do pobrania

Inicjatywa powołania do życia stowarzyszenia „Nasza Kuklówka” w lipcu 2011 zrodziła się po wyborach samorządowych w listopadzie 2010, gdy nowa rada sołecka przygotowała piknik sąsiedzki, który okazał się dużym sukcesem. Wcześniej młodzież organizowała gminny turniej piłki nożnej i Festiwal Młodych w ramach odpustu. W sumie dwie imprezy w roku.

Proponujemy mieszkańcom udział w imprezach organizowanych w naszej wsi po raz pierwszy: Dniu Kobiet, Opłatku Seniora, Rodzinnym Pikniku Rowerowym czy innowacyjnych naukowych Mikołajkach. Rodziny zapraszamy na Piknik Sąsiedzki czy wspólne sprzątanie wsi. Jesteśmy współorganizatorem Dnia Dziecka. Na dorocznym odpuście zapraszamy dzieci na „Nasz Placyk”- miejsce bezpiecznych zabaw i konkursów.
Dzięki współpracy z PCK Oddział Grodzisk Mazowiecki pomagamy rodzinom wielodzietnym i osobom potrzebującym, przekazując im regularnie produkty spożywcze.
 

Stworzyliśmy od podstaw stronę internetową www.kuklowka.info.pl, która pozwala nam dokumentować życie wsi, informować mieszkańców o sprawach bieżących oraz umożliwia łatwą komunikację i wymianę doświadczeń z innymi organizacjami.
 

Lokalizacja

Poleć znajomemu