przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 24 lipca 2009

Debaty na stronie prezydent.pl

Czym są „Debaty”?

 

To forum prezentacji opinii w kwestiach ważnych dla funkcjonowania naszego państwa i społeczeństwa. Od życia społecznego, politycznego i gospodarczego, poprzez sprawy międzynarodowe, bezpieczeństwo państwa i obywateli, do kultury i pamięci o naszej przeszłości.

 

Kto może wziąć udział w debatach

 

„Debaty” to miejsce wymiany poglądów otwarte dla osób interesujących się i uczestniczących w życiu publicznym naszego kraju. Ekspertów w różnych dziedzinach, specjalistów, a także publicystów i polityków. Ale nie tylko dla nich. Głos może tu zabrać każdy, a najciekawsze opinie będziemy publikować. Chcemy by dyskusja obejmowała sprawy ważne dziś oraz te, które staną się istotnymi w bliższej lub dalszej przyszłości.

 

Jak to zrobić?

 

Pierwsze dyskusje rozpoczną się już wkrótce. Wtedy szczegółowo poinformujemy co należy zrobić, aby wziąć w nich udział. „Debaty” redaguje zespół, z którym już teraz można się skontaktować przesyłając mejla na adres: [email protected]. Opinie i analizy prezentowanie w dziale „Debaty” nie będą wyrażały oficjalnego stanowiska Prezydenta RP w danej sprawie. Będą poglądami osób, które uznają to właśnie miejsce za odpowiednie do prowadzenia dyskusji o sprawach ważnych dla Polski i Polaków.

 

Do zobaczenia wkrótce,

 

Zespół Debat
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.