przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 11 kwietnia 2010

Przylot trumny z ciałem Prezydenta RP (AKTUALIZACJA)

W niedzielę o godzinie 12.oo na lotnisku w Smoleńsku odbędzie się przekazanie trumny z ciałem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Stronę polską reprezentować będą Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Maciej Łopiński, Podsekretarz Stanu Małgorzata Bochenek, europoseł Paweł Kowal i ambasador Jerzy Bahr. Stronę rosyjską reprezentować będzie premier Władimir Putin.

 

Około 14.00 spodziewany jest przylot samolotu z trumną z ciałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Akredytacje do godz. 12:30 prowadzi Departament Prasowo-Informacyjny MON. Ze względów organizacyjnych późniejsze zgłoszenia nie będą uwzględniane.


Akredytacje prosimy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną: [email protected] W zgłoszeniu prosimy podawać imię i nazwisko, nazwę redakcji, numer PESEL, imię ojca. Stacje telewizyjne proszone są o podawanie pełnego składu ekip i numerów rejestracyjnych samochodów oraz wozów transmisyjnych. Na teren lotniska wjazd możliwy jest wyłącznie bramą dla VIP. Na płycie lotniska jest 5 miejsc dla wozów transmisyjnych.

Dziennikarzy obsługujących wozy transmisyjne prosimy o przybycie na teren lotniska wojskowego bramą dla VIP pomiędzy 13:00 a 13:30. Pozostali dziennikarze tą samą bramą do godz. 14.00.
Przybycie w późniejszym czasie nie gwarantuje wejścia na teren lotniska.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.