przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 23 kwietnia 2010

Pogrzeb ministra Mariusza Handzlika w poniedziałek

Msza św. pogrzebowa w intencji śp. Mariusza Handzlika zostanie odprawiona 26 kwietnia o godz. 15.00 w Kościele oo. Dominikanów pw. św. Jacka w Warszawie przy ulicy Freta 10. 
Piątek, 23 kwietnia 2010

"Zgodnie pokierujemy Kancelarią"

Jesteśmy obaj w stanie zgodnie doprowadzić Kancelarię do tego momentu, kiedy pojawi się nowy prezydent - mówią Jacek Michałowski i Jacek Sasin w rozmowie z "Rzeczpospolitą". 
Czwartek, 22 kwietnia 2010

Pożegnanie ministra Pawła Wypycha

Prezydenckiego ministra żegnała najbliższa rodzina, przyjaciele i współpracownicy z Kancelarii Prezydenta, m.in. Jacek Sasin i Andrzej Duda. Byli też przedstawiciele rządu i instytucji, w których pracował Paweł Wypych. 
Czwartek, 22 kwietnia 2010

Lech Kaczyński honorowym obywatelem Wadowic

Rada Miejska Wadowic przyznała pośmiertnie prezydentom: Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu tytuły honorowych obywateli miasta. 
Czwartek, 22 kwietnia 2010

Tulipany Pierwszej Damy

W Warszawie tulipany "Maria Kaczyńska" zakwitną już za kilka dni na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego. Zasadzono tu dwa tysiące cebulek. 
Środa, 21 kwietnia 2010

Pożegnanie Dariusza Jankowskiego

śp. Dariusz Jankowski
Mszę żałobną odprawiono w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Wzięli w niej udział rodzina, przyjaciele oraz współpracownicy z Kancelarii Prezydenta. 
Środa, 21 kwietnia 2010

Ciała ostatnich 21 ofiar katastrofy będą w Polsce w piątek

Według zapowiedzi CIR, ciała ostatnich ofiar katastrofy samolotowej pod Smoleńskiem zostaną sprowadzone z Moskwy do Polski w piątek po południu. Wśród nich - ciało ministra Mariusza Handzlika. 
Środa, 21 kwietnia 2010

Pożegnanie ministra Aleksandra Szczygło

Dziś na Powązkach Wojskowych w Warszawie odbył się pogrzeb szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Żegnali go pracownicy BBN, wojskowi, rodzina i mieszkańcy jego rodzinnych okolic na Warmii. 
1 POPRZEDNIA 1234567  14
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.