| | |
A | A | A
Wtorek, 27 grudnia 2016

Apel o zawetowanie przez Prezydenta RP ustawy o zmianie ustawy o ochronie przyrody oraz ustawy o lasach

Apel o zawetowanie przez Prezydenta RP ustawy z dnia 16 grudnia 2016 roku o zmianie ustawy o ochronie przyrody oraz ustawy o lasach. 
Piątek, 23 grudnia 2016

Petycja zawierająca apel do Prezydenta RP o niepodpisywanie ustaw oświatowych

Petycja zawierająca apel do Prezydenta RP o niepodpisywanie ustaw oświatowych. Petycjia została przekazana do wiadomości i stosownego wykorzystania Biuru Prawa i Ustroju KPRP. 
Piątek, 23 grudnia 2016

Petycja w sprawie odznaczenia Medalem za Ofiarność i Odwagę polskiego kierowcy zabitego w zamachu terrorystycznym 19 grudnia 2016 roku w Berlinie

Biuro Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich poinformowało wnoszącego o przekazaniu petycji do Biura Odznaczeń i Nominacji Kancelarii Prezydenta RP. 
Poniedziałek, 19 grudnia 2016

Pikieta pod hasłem „Prezydencie! Nie podpisuj złej zmiany dla polskiej edukacji”

Petycja została przekazana do Biura Prawa i Ustroju Kancelarii Prezydenta RP. 
Czwartek, 15 grudnia 2016

Petycja wielokrotna

W ramach zorganizowanej akcji społecznej do Kancelarii Prezydenta RP od 15 grudnia 2016 roku zaczęły napływać jednobrzmiące petycje w sprawie stworzenia korytarzy humanitarnych umożliwiających ewakuację ludności z objętej wojną domową Syrii. 
Środa, 23 listopada 2016

Petycja w sprawie sytuacji górnictwa i zakładów zaplecza górniczego w Zabrzu

Przedstawiciele organizacji związkowych Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych przekazali petycję zawierającą apel do Prezydenta RP o zainteresowanie się sytuacją górnictwa i zakładów zaplecza górniczego w Zabrzu. 
Wtorek, 22 listopada 2016

Petycja w sprawie skierowania przez Prezydenta RP wniosku do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z Konstytucją ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej

Biuro Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich poinformowało nadawcę o zapoznaniu się z wyrażanymi w petycji postulatami, które zgodnie z kompetencjami zostały przekazane do Biura Prawa i Ustroju Kancelarii Prezydenta RP. 
Sobota, 19 listopada 2016

Akcja „NIE dla chaosu w szkole”

Wnoszący zwracają się do Prezydenta RP o zawetowanie rządowych projektów ustaw: Prawo oświatowe oraz ustawy wprowadzającej ustawę Prawo oświatowe. 
1234567  
Poleć znajomemu