| | |
A | A | A
Piątek, 25 marca 2016

Apel o niepodpisywanie przez Prezydenta RP ustawy z dnia 18 marca 2016 r. o zmianie ustawy Kodeks rodzinny i opiekuńczy

Biuro Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich poinformowało wnoszącego o zapoznaniu się z wyrażonym w petycji opiniami i zastrzeżeniami. 
Poniedziałek, 7 marca 2016

Apel o poprawę ochrony Prezydenta RP

Biuro Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich poinformowało wnoszącego o zapoznaniu się z wyrażanymi w petycji argumentami i postulatami oraz o podaniu ich dalszym analizom. 
Czwartek, 3 marca 2016

Petycja wielokrotna

Do Kancelarii Prezydenta RP napłynęły liczne e-maile, listy oraz petycje od osób zaniepokojonych zmianami w państwowej hodowli koni arabskich. W Biurze Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich zarejestrowano 6 303 jednobrzmiących listów otwartych w tej sprawie. 
Środa, 2 marca 2016

Petycja w sprawie powołania Rady do spraw Ochrony Zwierząt przy Prezydencie RP

Wnoszący chcieliby aby Rada była ciałem interdyscyplinarnym skupiającym przedstawicieli organizacji społecznych zajmujących się ochroną zwierząt, prawników specjalizujących się w zakresie praw zwierząt, weterynarzy oraz etyków. 
Środa, 2 marca 2016

Apel o zainicjowanie przez Prezydenta RP referendum w sprawie przystąpienia przez Polskę do umowy TTIP

Wnoszący proponuje aby Polacy w referendum odpowiedzieli na pytanie „Czy jesteś przeciw na przystąpieniu Polski do umowy TTIP (Transatlantic Trade and Inyestment Partnership - Transatlantyckie Porozumienie Handlowo-Inwestycyjne". 
Środa, 24 lutego 2016

Akcja "Wyklęci-Niezłomni. Przywróćmy pamięć naszym Bohaterom"

24 lutego 2016 roku Minister Wojciech Kolarski odebrał petycję dotyczącą wydobycia, zidentyfikowania i godnego upamiętnienia Bohaterów Polskiego Podziemia Niepodległościowego spoczywających w dołach śmierci na terenie Cmentarza Powązkowskiego. 
Piątek, 19 lutego 2016

Petycja ws. ustanowienia Międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa Narodu Polskiego i Zagłady Polski - International Genocide of Polish Nation and Extermination of Polish State Remembrance Day

Wnoszący proponują, aby w rocznicę wkroczenia wojsk radzieckich do niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz – 27 stycznia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa Narodu Polskiego i Zagłady Polski. 
Czwartek, 18 lutego 2016

Petycja wielokrotna

Petycje dotyczące wprowadzenia zmian w ustawie o rencie socjalnej oraz ustawie o świadczeniach rodzinnych w zakresie podwyższenia kwoty renty socjalnej i zasiłku pielęgnacyjnego. 
POPRZEDNIA 1234567  
Poleć znajomemu