| | |
A | A | A
Czwartek, 11 lutego 2016

Petycja w sprawie zwołania „okrągłego stołu” w sprawie byłych mieszkań zakładowych

Problem dotyczący byłych pracowniczych mieszkań zakładowych znany jest Kancelarii Prezydenta RP. W tej sprawie 1 grudnia 2015 roku pracownicy Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich spotkali się ze stroną społeczną. 
Środa, 3 lutego 2016

Petycja w sprawie zmiany art. 125 pkt. 2 Konstytucji

Postulat zmiany Konstytucji w zakresie zwoływania referendum ogólnokrajowego. 
Środa, 3 lutego 2016

Petycja wielokrotna

Petycja w sprawie zniesienia ustawy z dnia 7 lutego 2014 roku o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 
Wtorek, 2 lutego 2016

Petycja wielokrotna

Apel o przywrócenie prokuratorowi Andrzejowi Witkowskiemu śledztwa w sprawie wyjaśnień okoliczności śmierci zbrodni popełnionej na księdzu Jerzym Popiełuszce. 
Czwartek, 28 stycznia 2016

Petycja w sprawie zmiany zasad korzystania ze zdjęć publikowanych na stronie internetowej www.prezydent.pl

Wnoszący został poinformowany, że udostępnianie i wykorzystywanie zdjęć Kancelarii Prezydenta RP odbywa się według zasad wskazanych na stronie internetowej www.prezydent.pl - podstrona Prawa autorskie. 
Czwartek, 7 stycznia 2016

Petycja w sprawie ustanowienia Wielkiego Piątku dniem wolnym od pracy

Biuro Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich poinformowało wnoszącego o zapoznaniu się z wyrażanymi w petycji propozycjami. Jednocześnie wskazano, że propozycja ustanowienia Wielkiego Piątku dniem wolnym od pracy została przekazana kierownictwu Kancelarii. 
Wtorek, 5 stycznia 2016

Petycja w sprawie reformy ogrodnictwa działkowego w Polsce

Biuro Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich poinformowało wnoszącego o zapoznaniu się z wyrażanymi w petycji propozycjami o wykorzystaniu ich w dalszych pracach urzędu. 
POPRZEDNIA 1234567
Poleć znajomemu