Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Konto dla dziennikarzy

W tym miejscu możesz założyć swoje konto w serwisie prezydent.pl. Konto przeznaczone jest tylko dla przedstawicieli mediów. Umożliwia dostęp do materiałów do pobrania oraz ułatwia akredytację na wydarzenia z udziałem Prezydenta RP i Małżonki. Posiadacze kont otrzymują również specjalny newsletter dla dziennikarzy (przede wszystkim są to zapowiedzi prasowe wraz informacjami o akredytacjach, które równolegle publikujmy na naszej stronie). Założenie konta jest dobrowolne. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, przejdź do zakładki Kontakt z Biurem Prasowym

Aby założyć konto, podaj nam niezbędne dane (oznaczone gwiazdką). Po ich wysłaniu otrzymasz mejla z prośbą o aktywację konta. Dopiero po kliknięciu w przesłany link konto zostanie aktywowane, co potwierdzimy kolejnym mejlem. W dowolnym momencie dane swojego konta możesz zmienić lub je całkowicie usunąć.

Do założenia konta potrzebujemy następujących danych:

Jeżeli często obsługujesz wydarzenia w Pałacu Prezydenckim, na które prowadzimy akredytacje, możesz dodatkowo zapamiętać dane, które po zalogowaniu będą automatycznie umieszczane w formularzach akredytacyjnych.


Do akredytacji na wydarzenia w Pałacu Prezydenckim z udziałem Prezydenta RP i przywódców innych państw będziesz potrzebować dodatkowych danych. Dla ułatwienia możesz je zapamiętać już teraz. Gdy będą potrzebne po zalogowaniu automatycznie pojawią się w formularzu:


Jeżeli natomiast często przesyłasz zgłoszenia do udziału w wyjazdach zagranicznych z udziałem Prezydenta RP, możesz w swoim profilu zapamiętać również swoje dane:


Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wiejskiej 10. Dane są przetwarzane w celu założenia i prowadzenia konta oraz udzielania akredytacji na wydarzenia z udziałem Prezydenta RP. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej poniżej zgody, przez okres niezbędny do obsługi założonego konta. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w Kancelarii znajduje się na stronie: www.prezydent.pl/ochrona-danych-osobowych/. W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem poczty elektronicznej: kprp.iod[at]prezydent.pl. Podanie danych jest dobrowolne, z zastrzeżeniem, że dane w polach oznaczonych jako wymagane są niezbędne do założenia konta.


Logowanie dla dziennikarzy

Załóż konto | Nie pamiętam hasła
pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30