przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A

Konto dla dziennikarzy

W tym miejscu możesz założyć swoje konto w serwisie prezydent.pl. Konto przeznaczone jest tylko dla przedstawicieli mediów. Umożliwia dostęp do materiałów do pobrania oraz ułatwia akredytację na wydarzenia z udziałem Prezydenta RP i Małżonki. Posiadacze kont otrzymują również specjalny newsletter dla dziennikarzy (przede wszystkim są to zapowiedzi prasowe wraz informacjami o akredytacjach, które równolegle publikujmy na naszej stronie). Założenie konta jest dobrowolne. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, przejdź do zakładki Kontakt z Biurem Prasowym

Aby założyć konto, podaj nam niezbędne dane (oznaczone gwiazdką). Po ich wysłaniu otrzymasz mejla z prośbą o aktywację konta. Dopiero po kliknięciu w przesłany link konto zostanie aktywowane, co potwierdzimy kolejnym mejlem. W dowolnym momencie dane swojego konta możesz zmienić lub je całkowicie usunąć.

Do założenia konta potrzebujemy następujących danych:

Jeżeli często obsługujesz wydarzenia w Pałacu Prezydenckim, na które prowadzimy akredytacje, możesz dodatkowo zapamiętać dane, które po zalogowaniu będą automatycznie umieszczane w formularzach akredytacyjnych.


Do akredytacji na wydarzenia w Pałacu Prezydenckim z udziałem Prezydenta RP i przywódców innych państw będziesz potrzebować dodatkowych danych. Dla ułatwienia możesz je zapamiętać już teraz. Gdy będą potrzebne po zalogowaniu automatycznie pojawią się w formularzu:


Jeżeli natomiast często przesyłasz zgłoszenia do udziału w wyjazdach zagranicznych z udziałem Prezydenta RP, możesz w swoim profilu zapamiętać również swoje dane:

Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.