Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Konto dla dziennikarzy

W tym miejscu możesz założyć swoje konto w serwisie prezydent.pl. Konto przeznaczone jest tylko dla przedstawicieli mediów. Umożliwia dostęp do materiałów do pobrania oraz ułatwia akredytację na wydarzenia z udziałem Prezydenta RP i Małżonki. Posiadacze kont otrzymują również specjalny newsletter dla dziennikarzy (przede wszystkim są to zapowiedzi prasowe wraz informacjami o akredytacjach, które równolegle publikujmy na naszej stronie). Założenie konta jest dobrowolne. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, przejdź do zakładki Kontakt z Biurem Prasowym

Aby założyć konto, podaj nam niezbędne dane (oznaczone gwiazdką). Po ich wysłaniu otrzymasz mejla z prośbą o aktywację konta. Dopiero po kliknięciu w przesłany link konto zostanie aktywowane, co potwierdzimy kolejnym mejlem. W dowolnym momencie dane swojego konta możesz zmienić lub je całkowicie usunąć.

Do założenia konta potrzebujemy następujących danych:

Jeżeli często obsługujesz wydarzenia w Pałacu Prezydenckim, na które prowadzimy akredytacje, możesz dodatkowo zapamiętać dane, które po zalogowaniu będą automatycznie umieszczane w formularzach akredytacyjnych.


Do akredytacji na wydarzenia w Pałacu Prezydenckim z udziałem Prezydenta RP i przywódców innych państw będziesz potrzebować dodatkowych danych. Dla ułatwienia możesz je zapamiętać już teraz. Gdy będą potrzebne po zalogowaniu automatycznie pojawią się w formularzu:


Jeżeli natomiast często przesyłasz zgłoszenia do udziału w wyjazdach zagranicznych z udziałem Prezydenta RP, możesz w swoim profilu zapamiętać również swoje dane:


Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wiejskiej 10. Dane są przetwarzane w celu założenia i prowadzenia konta oraz udzielania akredytacji na wydarzenia z udziałem Prezydenta RP. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej poniżej zgody, przez okres niezbędny do obsługi założonego konta. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w Kancelarii znajduje się na stronie: www.prezydent.pl/ochrona-danych-osobowych/. W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem poczty elektronicznej: kprp.iod[at]prezydent.pl. Podanie danych jest dobrowolne, z zastrzeżeniem, że dane w polach oznaczonych jako wymagane są niezbędne do założenia konta.