przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 28 września 2017

Powołanie nowych Doradców Prezydenta RP

  |   Anna Kasprzyszak i dr hab. Marek Rymsza zostali powołani przez prezydenta Andrzeja Dudę na urząd Doradcy Prezydenta RP Anna Kasprzyszak i dr hab. Marek Rymsza zostali powołani przez prezydenta Andrzeja Dudę na urząd Doradcy Prezydenta RP Anna Kasprzyszak i dr hab. Marek Rymsza zostali powołani przez prezydenta Andrzeja Dudę na urząd Doradcy Prezydenta RP Anna Kasprzyszak i dr hab. Marek Rymsza zostali powołani przez prezydenta Andrzeja Dudę na urząd Doradcy Prezydenta RP Anna Kasprzyszak została powołana przez prezydenta Andrzeja Dudę na urząd Doradcy Prezydenta RP Dr hab. Marek Rymsza został powołany przez prezydenta Andrzeja Dudę na urząd Doradcy Prezydenta RP Dr hab. Marek Rymsza został powołany przez prezydenta Andrzeja Dudę na urząd Doradcy Prezydenta RP Anna Kasprzyszak została powołana przez prezydenta Andrzeja Dudę na urząd Doradcy Prezydenta RP Anna Kasprzyszak i dr hab. Marek Rymsza zostali powołani przez prezydenta Andrzeja Dudę na urząd Doradcy Prezydenta RP Anna Kasprzyszak i dr hab. Marek Rymsza zostali powołani przez prezydenta Andrzeja Dudę na urząd Doradcy Prezydenta RP

Prezydent Andrzej Duda podczas czwartkowej uroczystości w Pałacu Prezydenckim powołał nowych doradców. Akt powołania na stanowiska Doradcy Prezydenta RP otrzymali: Anna Kasprzyszak i dr hab. Marek Rymsza.

 

Anna Kasprzyszak pracowała jako dziennikarka prasowa i telewizyjna, sprawozdawca sejmowy i wykładowca akademicki. Podczas  studiów na UW należała do niejawnego Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Współtworzyła redakcję podziemnego „Kuriera Akademickiego”. Była również członkiem stowarzyszenia Liga Republikańska.

 

W latach 2015-2017 pełniła funkcję Dyrektora Biura do Spraw Narodowej Rady Rozwoju w KPRP. Uczestniczyła w wielu kampaniach politycznych. Jest członkiem Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

 

Dr hab. Marek Rymsza jest socjologiem. Pracuje naukowo w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW, gdzie kieruje Zakładem Profilaktycznych Funkcji Polityki Społecznej. Specjalizuje się w zagadnieniach polityki społecznej i innych polityk publicznych, pracy socjalnej oraz w problematyce sektora non-profit i społeczeństwa obywatelskiego. 

 

Dr hab. Marek Rymsza jest koordynatorem sekcji Polityka społeczna, rodzina Narodowej Rady Rozwoju.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.