Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 1 lutego 2018

Spotkanie ministra Muchy z Doradcami Prezydenta RP

  |   Minister Paweł Mucha spotkał się z zespołem Doradców Prezydenta RP Minister Paweł Mucha spotkał się z zespołem Doradców Prezydenta RP Minister Paweł Mucha spotkał się z zespołem Doradców Prezydenta RP Minister Paweł Mucha spotkał się z zespołem Doradców Prezydenta RP

Głównym tematem spotkania Zastępcy Szefa Kancelarii Prezydenta RP Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP była kampania społeczno-informacyjna „Wspólnie o Konstytucji” przed referendum konsultacyjnym w sprawie zmian w Konstytucji RP.

 

Podczas spotkania, które odbyło się w czwartek w Pałacu Prezydenckim, minister Paweł Mucha omówił też bieżące projekty realizowane w Kancelarii Prezydenta RP oraz obecne zadania doradców.

 

Uczestnicy dyskusji skupili się jednak przede wszystkim na temacie kampanii społecznej przed referendum konsultacyjnym, ponieważ dobiega właśnie końca pierwszy etap tej kampanii, który obejmuje otwarte spotkania konsultacyjne w poszczególnych regionach Polski.

 

Prace Kancelarii Prezydenta RP, w tym doradców, będą się obecnie skupiały na opracowaniu pytań referendalnych, które będą zawierały zagadnienia poruszone podczas spotkań konsultacyjnych. Doradcy Prezydenta dyskutowali też o propozycjach pytań, jak również zgłaszali swoje inicjatywy w tym zakresie.

 

O ostatecznym kształcie pytań referendalnych zadecyduje Prezydent Andrzej Duda. (BZ)

Poleć znajomemu