Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 6 marca 2018

Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP

  |   Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP

Agendą wtorkowego spotkania ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP były sprawy bieżące związane z działalnością Doradców i Kancelarii Prezydenta RP. Omówiono kwestie związane z kalendarzem aktywności doradców na najbliższe tygodnie, uwzględniającym najważniejsze uroczystości państwowe. Doprecyzowano zasady wymiany informacji o wydarzeniach, w których doradcy biorą udział z inicjatywy Prezydenta RP. Podjęto także zagadnienia związane z aktywnością medialną doradców.

 

Druga część zebrania była poświęcona podsumowaniu działań związanych z kampanią społeczno-informacyjną „Wspólnie o Konstytucji” oraz zaangażowaniu doradców w przygotowanie merytoryczne planowanych konferencji poświęconych wybranym zagadnieniom konstytucyjnym i przygotowaniu referendum konsultacyjnego.

Poleć znajomemu