Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 8 maja 2018

Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta

  |   Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta

Działalność Doradców Prezydenta RP omówiona została na kolejnym spotkaniu z udziałem Pawła Muchy, ministra w Kancelarii Prezydenta RP nadzorującego pracę Doradców.

 

Głównym tematem spotkania była aktywność Doradców w związku z kampanią informacyjną przed referendum konsultacyjnym w sprawie nowej konstytucji. Podsumowano Kongres „Wspólnie o Konstytucji, na Narodowym” i zakreślono obszary do dalszego prowadzenia kampanii społeczno-informacyjnej.

 

W trakcie spotkania omówiono również wydarzenia związane z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości w kontekście planowanego zaangażowania Doradców Prezydenta RP.

Poleć znajomemu