przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 22 maja 2019

Bogusław Winid spotkał się z amerykańskimi burmistrzami

  |   Z członkami amerykańskiej delegacji spotkał się Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid Z członkami amerykańskiej delegacji spotkał się Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid Z członkami amerykańskiej delegacji spotkał się Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid Z członkami amerykańskiej delegacji spotkał się Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid Z członkami amerykańskiej delegacji spotkał się Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid Z członkami amerykańskiej delegacji spotkał się Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid Z członkami amerykańskiej delegacji spotkał się Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid

W Pałacu Prezydenckim gościła delegacja Stowarzyszenia Burmistrzów Miast Amerykańskich na czele z jego przewodniczącym Stephenen Benjaminem, burmistrzem miasta Columbia w stanie Karolina Południowa. W skład delegacji weszli również burmistrzowie: Bryan Barnett (Rochester Hills w stanie Michigan), Wade Kapszukiewicz (Toledo w stanie Ohio), Gregory Fisher (Louisville w stanie Kentucky), oraz dyrektor wykonawczy Stowarzyszenia John Thomas Cochran.

 

Z członkami amerykańskiej delegacji spotkał się Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid. Podczas rozmowy zwrócono uwagę na doskonale rozwijającą się współpracę polsko-amerykańską w wielu aspektach: politycznym, gospodarczym, wojskowym, a także społecznym.

 

Burmistrzowie miast wskazali na konieczność rozwijania kontaktów na poziomie lokalnym oraz wspierania inicjatyw samorządowych na najniższym szczeblu.

 

Bogusław Winid poinformował gości o zbliżającej się wizycie Prezydenta Andrzej Dudy w Stanach Zjednoczonych.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.