Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 29 listopada 2019

Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP na konferencji „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne”

  |   Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP na konferencji „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne” fot. NIW-CRSO/Nel Gwiazdowska Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP na konferencji „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne” fot. NIW-CRSO/Nel Gwiazdowska Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP na konferencji „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne” fot. NIW-CRSO/Nel Gwiazdowska Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP na konferencji „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne” fot. NIW-CRSO/Nel Gwiazdowska

Z okazji II rocznicy rozpoczęcia funkcjonowania przez Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, odbyła się konferencja „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne”.

 

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego to pierwsza w Polsce agencja wykonawcza odpowiedzialna za wspieranie społeczeństwa obywatelskiego, działalności pożytku publicznego i wolontariatu. Służy organizacjom pozarządowym, kierując do nich programy wsparcia merytorycznego i finansowego.

 

W głównej części uroczystości – debacie plenarnej pt. „Troska o dobro wspólne w podzielonym społeczeństwie” wzięła udział Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP.

 

Konferencja stanowiła przestrzeń do spotkania dla ludzi poszukujących nowych rozwiązań, inspiracji i wartości, które pomagają łączyć różne poglądy, idee i doświadczenia w zakresie działania organizacji pozarządowych w Polsce. W dyskusjach w trakcie dwunastu paneli tematycznych wzięli udział przedstawiciele III sektora, administracji publicznej, biznesu i świata nauki. Podczas konferencji zostały zaprezentowane projekty sfinansowane w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 

Poleć znajomemu