Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 21 stycznia 2020

Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid na Konferencji: „The best way to predict the future is to create it. Challenges and opportunities: 2020”

  |   Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid na Konferencji: „The best way to predict the future is to create it. Challenges and opportunities: 2020” Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid na Konferencji: „The best way to predict the future is to create it. Challenges and opportunities: 2020”

Doradca Bogusław Winid uczestniczył w zorganizowanej przez Fundacje Kulskich na rzecz relacji polsko-amerykańskich Konferencji: „The best way to predict the future is to create it. Challenges and opportunities: 2020”.

 

Na konferencji zorganizowanej w Warszawie Pan Doradca prowadził panel dyskusyjny poświęcony NATO i stosunkom transatlantyckim zatytułowany: „USA – gwarant bezpieczeństwa w Europie i na Bliskim Wschodzie?”.

 

Dyskusja panelistów koncentrowała się wokół ustaleń ostatniego spotkania przywódców państw NATO w Londynie oraz implikacji dla Sojuszu Północnoatlantyckiego ostatnich wydarzeń na Bliskim Wschodzie.

 

Podczas wydarzenia uczestnicy skupili się na perspektywach i wyzwaniach stojących przed polsko-amerykańską współpracą w 2020 roku. Kolejna edycja Konferencji odbędzie się jesienią 2020 r. w Waszyngtonie.

Poleć znajomemu