Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 29 grudnia 2020

Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z Przewodniczącym Studentów dla Rzeczypospolitej

Przygotowywany przez „Studentów dla Rzeczypospolitej” „Raport o stanie państwa” był głównym tematem wideokonferencji prezydenckich doradców ds. młodzieży Kingi Dudy i Łukasza Rzepeckiego z przewodniczącym organizacji, Kamilem Gierą.

 

Zobacz także: Młodzi w Pałacu – spotkanie z przedstawicielami Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych Młodzi w Pałacu – Parlament Młodych RP i wyzwania młodzieży w świecie po pandemii koronawirusa Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z przedstawicielami sekcji młodych NSZZ „Solidarność” Planowany raport ma być poświęcony bieżącym problemom w kontekście sytuacji polityczno-społecznej oraz wyznaczeniu kierunków dalszego rozwoju w naszym kraju.

 

Podczas spotkania dyskutowano także o wolności słowa w środowiskach akademickich oraz projekcie Akademii Skolimowskiej – cyklu wykładów i warsztatów pogłębiających wiedzę w zakresie energetyki, finansów i wielu innych dziedzin życia społecznego.

 

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej to organizacja zrzeszająca studentów i absolwentów polskich wyższych uczelni o poglądach konserwatywnych. Celem jej działania jest stworzenie przestrzeni do merytorycznej oraz uwzględniającej odmienne punkty widzenia dyskusji na temat bieżącej sytuacji państwa.

__________

 

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

Poleć znajomemu