Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 8 stycznia 2021

Młodzi w Pałacu: Spotkanie Doradcy Łukasza Rzepeckiego z Prezesem Niezależnego Zrzeszenia Studentów

Pałac Prezydencki | Spotkanie z Prezesem Niezależnego Zrzeszenia Studentów Krzysztofem Białasem

Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki spotkał się z Prezesem Niezależnego Zrzeszenia Studentów Krzysztofem Białasem, by porozmawiać m.in. o sytuacji studentów na Białorusi w związku z protestami przeciwko wynikom wyborów prezydenckich w tym kraju.

 

Zobacz także: Młodzi w Pałacu: Wyzwania edukacji w czasie pandemii koronawirusa Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z Przewodniczącym Studentów dla Rzeczypospolitej Młodzi w Pałacu – spotkanie z przedstawicielami Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych Podczas rozmowy omówiono funkcjonowanie stypendiów socjalnych oraz problem zdrowia psychicznego. W trakcie dyskusji Łukasz Rzepecki razem z Krzysztofem Białasem poszukiwali także rozwiązań wsparcia młodych w trudnych momentach wynikających m.in. z obecnej sytuacji pandemicznej.

___

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

 

Poleć znajomemu