Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 4 lutego 2021

Młodzi w Pałacu. O doradztwie zawodowym w szkołach z Koalicją Młodzi Przy Głosie

  |   Pałac Prezydencki | Spotkanie z przedstawicielką Koalicji Młodzi Przy Głosie Pałac Prezydencki | Spotkanie z przedstawicielką Koalicji Młodzi Przy Głosie

Doradca Łukasz Rzepecki spotkał się z Agnieszką Wąglorz z Koalicji #MlodziPrzyGlosie. Tematem głównym spotkania było doradztwo zawodowe dla młodzieży szkolnej.

 

Zobacz także: Młodzi w Pałacu. Zrzeszenie Studentów Polskich na spotkaniu w Pałacu Prezydenckim Młodzi w Pałacu. O działalności Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych W trakcie spotkania poruszono tematy związane z wykluczeniem cyfrowym wśród młodzieży, które jeszcze bardziej urzeczywistniło się podczas epidemii koronawirusa. Rozmawiano również o wyrównywaniu szans edukacyjnych wśród młodzieży z obszarów wiejskich i małych miasteczek, a także o przyszłej Radzie ds. młodzieży, która ma powstać przy Prezydencie RP.

 

__________


Młodzi w Pałacu to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

Poleć znajomemu