Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 23 lutego 2021

Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z przedstawicielami Fundacji Służba Niepodległej

  |   Wideokonferencja z przedstawicielami Fundacji Służba Niepodległej Wideokonferencja z przedstawicielami Fundacji Służba Niepodległej

Łukasz Rzepecki, Doradca Prezydenta RP rozmawiał w formie wideokonferencji z członkami Fundacji Służba Niepodległej – Adrianem Kuklińskim, Arkadiuszem Lechem oraz Michałem Więcławem. To kolejne spotkanie w ramach akcji „Młodzi w Pałacu”.

 

Zobacz także: Młodzi w Pałacu. Spotkanie ze Stowarzyszeniem „Dumni z Polski” Młodzi w Pałacu – Parlament Młodych RP i wyzwania młodzieży w świecie po pandemii koronawirusa Młodzi w Pałacu: Spotkanie Doradcy Łukasza Rzepeckiego z Prezesem KSM-u Młodzi w Pałacu. O budowaniu i kształtowaniu młodego społeczeństwa z Fundacją dla Młodzieży Łukasz Rzepecki: W drugiej połowie roku powołanie Rady ds. Młodzieży przy Prezydencie RP W trakcie rozmowy dyskutowano o projektach, w które zaangażowana jest fundacja: Forum Wspólnie dla Przyszłości, będące wydarzeniem skierowanym do młodzieży wywodzącej się z patriotycznego, wolnościowego i propaństwowego trzeciego sektora czy projekcie „Kultura Wczoraj, Dziś i Jutro”.

 

W trakcie rozmowy poruszono temat łączenia studiowania oraz pracy zawodowej przez osoby młode, wsparcia w zakresie społeczeństwa obywatelskiego czy problemów edukacyjnych dzieci i młodzieży w szkołach i na uczelniach wyższych.

 

Fundacja Służba Niepodległej powstała, aby działać na rzecz idei sprawnego i suwerennego państwa oraz wolnego społeczeństwa, promować polskie dziedzictwo narodowe oparte na chrześcijańskim fundamencie i wielowiekowej historii dającej liczne powody do dumy z przynależności do polskiej wspólnoty narodowej.

___________

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

 

Poleć znajomemu