Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 24 marca 2021

Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z członkami AISEC

Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z członkami AISEC

W ramach kolejnej odsłony konsultacji „Młodzi w Pałacu” Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki spotkał się w formie wideokonferencji z przedstawicielami AISEC. Jednym z głównych tematów poruszonych podczas rozmowy była sytuacja ludzi młodych na rynku pracy.

 

Zobacz także: Wsparcie psychologiczne dla młodych tematem Szczytu Młodzieżowego z udziałem Prezydenta Młodzi w Pałacu – Parlament Młodych RP i wyzwania młodzieży w świecie po pandemii koronawirusa Młodzi w Pałacu. II edycja Internetowego Forum Polonijnego Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z przedstawicielkami Projektu „Swoją Drogą” Młodzi w Pałacu. Sekcja Młodych Ligi Ochrony Przyrody w Pałacu Prezydenckim Młodzi w Pałacu. O budowaniu i kształtowaniu młodego społeczeństwa z Fundacją dla Młodzieży AIESECerzy, docierający do największych ośrodków akademickich w Polsce, rozmawiali z Doradcą o budowaniu potencjału młodych ludzi wchodzących na rynek pracy oraz o szkoleniach i kursach doszkalających dla młodzieży, szczególnie w zakresie wiedzy ekonomicznej. 

 

Dyskutowano również o działalności organizacji mającej na celu zrozumienie międzykulturowe, promowanie wymian międzynarodowych i edukacji zagranicznej oraz naukę kreatywnego myślenia i pracy w zespole. AISEC poprzez pracę w zespołach inicjatyw kreują liderów, którzy w odpowiedzialny sposób wpływają na swoje lokalne otoczenie. Sztandarowym projektem młodych z AISEC są Targi Pracy organizowane dla młodych ludzi.

 

AISEC jest członkiem Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych.

 __________

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

Poleć znajomemu