Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 7 maja 2021

Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Młodzieżowymi Radnymi Miasta Biecz oraz Kościeliska

  |   Spotkanie z Młodzieżowymi Radnymi Miasta Biecz oraz Kościeliska Spotkanie z Młodzieżowymi Radnymi Miasta Biecz oraz Kościeliska Spotkanie z Młodzieżowymi Radnymi Miasta Biecz oraz Kościeliska

W ramach kolejnej odsłony spotkań z młodzieżowymi radami Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki spotkał się z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta Biecz oraz Młodzieżowej Rady Miasta Kościelska. Spotkanie odbyło się w ramach konsultacji „Młodzi w Pałacu”.

 

Zobacz także: Młodzi w Pałacu – Parlament Młodych RP i wyzwania młodzieży w świecie po pandemii koronawirusa Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Młodzieżową Radą Miasta Krakowa Młodzi w Pałacu. O promowaniu dużej rodziny z „Młodymi na Plus” Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja inauguracyjna z Młodzieżowymi Radami Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z Fundacją Civis Polonus Rozmawiano o działaniach ekologicznych podejmowanych przez młodzieżowych radnych tj. spotkanie „Nasza Planeta –Nasza Przyszłość” czy sadzeniu drzewek leśnych przy terenach szkolnych w Bieczu. Dyskusja dotyczyła również organizacji wycieczek integracyjnych, szkoleń oraz panelów dyskusyjnych w Kościelisku.

 

Podjęto również temat ustawy o młodzieżowych radach mającej na celu wspieranie
i upowszechnianie idei samorządowej wśród mieszkańców gminy, w tym zwłaszcza wśród młodzieży.

__________

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

Poleć znajomemu