Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 7 czerwca 2021

Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z Fundacją Misji Obywatelskiej

  |   Wideokonferencja z przedstawicielami Fundacji Misji Obywatelskiej Wideokonferencja z przedstawicielami Fundacji Misji Obywatelskiej Wideokonferencja z przedstawicielami Fundacji Misji Obywatelskiej

Doradca Łukasz Rzepecki spotkał się z przedstawicielami Fundacji Misji Obywatelskiej – Dawidem Kitą, Antonim Myjakiem oraz Adamem Porębą. Wideokonferencja odbyła się w ramach konsultacji młodzieżowych „Młodzi w Pałacu”.

 

Zobacz także: Młodzi w Pałacu. Spotkanie ze Stowarzyszeniem „Dumni z Polski” Prezydent: Przyszłość jest domeną ludzi młodych Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z Młodzieżowymi Radnymi Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Młodzi w Pałacu. Spotkanie z przedstawicielami Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja ze Stowarzyszeniem ATD Czwarty Świat Polska Uczestnicy spotkania rozmawiali z Doradcą o kształtowaniu kultury duchowej i materialnej wśród młodego pokolenia oraz opowiadali o problemach z finasowaniem działalności fundacji młodzieżowych.

 

Młodzi wspominali ponadto o swoich zainteresowaniach dotyczących bezpieczeństwa państwa oraz projektów dotyczących cyberbezpieczeństwa tak ważnego dla młodego człowieka w dobie informatyzacji i powszechnie używanych portali społecznościowych.

 

Ponadto dyskutowano o inicjatywach podejmowanych przez Fundację Misji Obywatelskiej tj. „Zapal znicz bohaterom” mającej na celu przywrócić pamięć o ludziach, którzy polegli w walce o niepodległość naszego kraju, oddać im należyty szacunek za ich heroiczne czyny. Inną ważną inicjatywą podejmowaną przez organizację jest akcja „Nasi lokalni bohaterowie”.

__________

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

 

Poleć znajomemu