Menu rozwijane

15 grudnia 2020
Pałac Prezydencki | Spotkanie z Hubertem Taładajem – koordynatorem Parlamentu Młodych RP
Pałac Prezydencki | Spotkanie z Hubertem Taładajem – koordynatorem Parlamentu Młodych RP
o347695922.jpg
o409107455.jpg

Może Cię zainteresować Młodzi w Pałacu – spotkanie z przedstawicielami Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych Wyzwania nowej rzeczywistości. Jaka Polska i jaki świat po pandemii koronawirusa? To m.in na to pytanie szukał odpowiedzi Parlament Młodych RP podczas listopadowego posiedzenia. O przyjętych uchwałach i projektach inicjatywy prezydencki doradca Łukasz Rzepecki w ramach cyklu „Młodzi w Pałacu” rozmawiał z Hubertem Taładajem – koordynatorem Parlamentu Młodych RP. Wśród tematów spotkania także m.in. perspektywy młodzieży na rynku pracy, kryzys klimatyczny i parlamentarne plany młodych.

Łukasz Rzepecki otrzymał uchwały Parlamentu Młodych przyjęte podczas ostatniego posiedzenia: w sprawie określenia współczesnych wyzwań związanych z kryzysem klimatycznym oraz w sprawie określenia wyzwań młodzieży w nowej rzeczywistości na świecie po pandemii koronawirusa SARS-COV-2. Kolejne obrady Parlamentu Młodych RP zaplanowano na 2021 r.

__________

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.