30 kwietnia 2021

Młodzi w Pałacu | Wideokonferencja z przedstawicielami „Młodych na Plus”

Młodzi w Pałacu | Wideokonferencja z przedstawicielami „Młodych na Plus”

o667650089.jpg
o665122103.jpg

Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki spotkał się w formie wideokonferencji z przedstawicielami „Młodych na Plus”, działającymi w ramach Związku Dużych Rodzin. Główny temat: wsparcie i promocja modelu dużej rodziny.  

Może Cię zainteresować Młodzi w Pałacu. Spotkanie ze Stowarzyszeniem „Dumni z Polski” Młodzi w Pałacu – Parlament Młodych RP i wyzwania młodzieży w świecie po pandemii koronawirusa Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z Fundacją Civis Polonus Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja inauguracyjna z Młodzieżowymi Radami Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Młodzieżową Radą Sprawiedliwości Młodzi w Pałacu. O budowaniu i kształtowaniu młodego społeczeństwa z Fundacją dla Młodzieży Młodzież w rozmowie z Doradcą poruszyła kwestię stereotypowych wizerunków rodziny wielodzietnej i tego jak ich działania wpływają na pozytywną zmianę w jej postrzeganiu.

Opowiadali również o zbliżającym się Zjeździe Związku Dużych Rodzin mającym na celu atrakcyjne spędzanie wolnego czasu i relaksu dla całej rodziny. Realizacja Zjazdu zakłada jednak przede wszystkim przestrzeganie wszelkich obowiązujących rozporządzeń epidemicznych.

Stowarzyszenie powstało, aby bronić interesów społecznych i ekonomicznych dużych rodzin. Nazwa „Związek Dużych Rodzi”" jest nawiązaniem do idei związków zawodowych, reprezentujących określoną grupę społeczną. Od 2007 r. aktywnie i skutecznie wpływają na kształt polskiej polityki rodzinnej.

__________

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.