Menu rozwijane

07 maja 2021
Spotkanie z Młodzieżowymi Radnymi Miasta Biecz oraz Kościeliska
Spotkanie z Młodzieżowymi Radnymi Miasta Biecz oraz Kościeliska
Spotkanie z Młodzieżowymi Radnymi Miasta Biecz oraz Kościeliska
o1054994935.jpg
o767066779.jpg
o387649162.jpg

W ramach kolejnej odsłony spotkań z młodzieżowymi radami Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki spotkał się z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta Biecz oraz Młodzieżowej Rady Miasta Kościelska. Spotkanie odbyło się w ramach konsultacji „Młodzi w Pałacu”.

Może Cię zainteresować Młodzi w Pałacu – Parlament Młodych RP i wyzwania młodzieży w świecie po pandemii koronawirusa Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Młodzieżową Radą Miasta Krakowa Młodzi w Pałacu. O promowaniu dużej rodziny z „Młodymi na Plus” Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja inauguracyjna z Młodzieżowymi Radami Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z Fundacją Civis Polonus Rozmawiano o działaniach ekologicznych podejmowanych przez młodzieżowych radnych tj. spotkanie „Nasza Planeta –Nasza Przyszłość” czy sadzeniu drzewek leśnych przy terenach szkolnych w Bieczu. Dyskusja dotyczyła również organizacji wycieczek integracyjnych, szkoleń oraz panelów dyskusyjnych w Kościelisku.

Podjęto również temat ustawy o młodzieżowych radach mającej na celu wspieranie
i upowszechnianie idei samorządowej wśród mieszkańców gminy, w tym zwłaszcza wśród młodzieży.

__________

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.