Menu rozwijane

09 kwietnia 2021
Młodzi w Pałacu. Spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Homo Politicus (1)
Młodzi w Pałacu. Spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Homo Politicus (2)
o1264550954.jpg
o407100427.jpg

Łukasz Rzepecki, Doradca Prezydenta RP ds. polityki młodzieżowej odbył wideokonferencję z przedstawicielami Stowarzyszenia Homo Politicus – Michałem Piaseckim oraz Adrianem Bieluniem. To kolejne spotkanie w ramach konsultacji z młodzieżą – „Młodzi w Pałacu”.

Może Cię zainteresować Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z Fundacją Civis Polonus Młodzi w Pałacu. Spotkanie ze Stowarzyszeniem All in UJ Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Młodzieżową Radą Muzeum II Wojny Światowej Młodzi w Pałacu – spotkanie z przedstawicielami Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych Młodzi w Pałacu: Spotkanie Doradcy Łukasza Rzepeckiego z Prezesem KSM-u Doradca Rzepecki dyskutował z członkami Stowarzyszenia o Centrum Kieleckich Inicjatyw Obywatelskich, które ma na celu wsparcie młodzieżowej aktywności organizacji pozarządowych. Poruszono także sprawę projektu Rzecznika Spraw Lokalnych, który służył podniesieniu poziomu wiedzy i świadomości młodych ludzi na temat rozwiązywania lokalnych problemów poprzez rzecznictwo oraz tworzenie różnorodnych form komunikacyjnych.

Przedstawiciele Homo Politicus rozmawiali również z Doradcą o sposobach na partycypację oraz zachęcenie młodych ludzi do działalności obywatelskiej oraz zwracali uwagę na kwestie związane ze sprawami klimatu.

Stowarzyszenie Homo Politicus jest członkiem Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych.

__________

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.