25 stycznia 2021

Pałac Prezydencki | Spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia „Dumni z Polski”

o432717185.jpg

W ramach kolejnej odsłony projektu „Młodzi w Pałacu” prezydencki doradca ds. młodzieży Łukasz Rzepecki spotkał się w Pałacu z przedstawicielami Stowarzyszenia „Dumni z Polski” – Prezesem Dariuszem Jóźwiakiem oraz Wiceprezesem Kamilem Kobylińskim.

Może Cię zainteresować Młodzi w Pałacu. O promowaniu przedsiębiorczości wśród ludzi młodych z Studenckim Forum Business Centre Club Młodzi w Pałacu – Parlament Młodych RP i wyzwania młodzieży w świecie po pandemii koronawirusa Młodzi w Pałacu: Spotkanie Doradcy Łukasza Rzepeckiego z Prezesem KSM-u Doradca Łukasz Rzepecki: Chcemy wypracować rozwiązania systemowe dot. życia młodych ludzi Dyskutowano o Internetowym Forum Polonijnym mającym na celu pielęgnowanie i popularyzowanie polskich tradycji i obyczajów za granicą wśród młodego pokolenia.

W trakcie rozmowy poruszono temat coraz większej cenzury w Internecie oraz kontynuacji projektu „Przerwany marsz…”, który polega na symbolicznym dokończeniu roku, przerwanego przez wybuch II wojny światowej, marszu do szkoły ówczesnej młodzieży.

Młodzi w Pałacu to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.