Menu rozwijane

30 marca 2021
Młodzi w Pałacu. Spotkanie ze Stowarzyszeniem All in UJ
Młodzi w Pałacu. Spotkanie ze Stowarzyszeniem All in UJ
o1324185833.jpg
o634435538.jpg

W ramach konsultacji „Młodzi w Pałacu” prezydencki doradca ds. młodzieży Łukasz Rzepecki spotkał się w formie wideokonferencji z przedstawicielami Stowarzyszenia All in UJ – Szymonem Szymańskim i Tomaszem Pytko.

Może Cię zainteresować Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z członkami AISEC Młodzi w Pałacu. II edycja Internetowego Forum Polonijnego Młodzi w Pałacu. O budowaniu i kształtowaniu młodego społeczeństwa z Fundacją dla Młodzieży Młodzi w Pałacu. O wsparciu rozwoju osobistego i zawodowego osób z niepełnosprawnościami Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja dotycząca inicjatyw młodzieżowych W Stowarzyszeniu All In UJ działa 100 aktywnych członków i rocznie blisko 30 tys. uczestników wydarzeń. Swoją działalność opierają na czterech filarach: nauka, impreza, kultura, sport.

Podczas dyskusji rozmawiano o popularyzacji przez stowarzyszenie zdrowego trybu życia i sportu akademickiego. All in UJ może się poszczycić coroczną organizacją dwóch sportowych wydarzeń, chodzi o Mecz Charytatywny UJ vs. AGH oraz Bieg Charytatywny BohateRun. W wyniku projektów kilkadziesiąt tysięcy złotych trafiło na wskazywane przez studentów cele chrytatywne.

Debatowano również o współpracy ze światem biznesu, skierowanym na środowiska studenckie oraz z instytucjami kultury na poziomie krajowym, wojewódzkim i miejskim związanym z promocją wartości regionu małopolskiego oraz zapoznawaniem studentów z historią i elementami charakterystycznymi województwa.

ALL in UJ jest członkiem Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych.

__________

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.