W Ciechanowie nadano dworcowi kolejowemu imię jednego z Żołnierzy Niezłomnych – por. Romana Dziemieszkiewicza ps. „Pogoda”. W wydarzeniu wziął udział Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz.
Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki uczestniczył w konferencji „Generacja COVID-19 przyszłość młodych ludzi w Polsce”. Wydarzenie zostało zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Organizacji Narodów Zjednoczonych.
W Poznaniu odbyła się konferencja z okazji dwudziestolecia restytucji Fundacji Zakłady Kórnickie. Uroczystość została poprzedzona mszą w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej (Ojców Dominikanów).
Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki uczestniczył w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/2022 w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie.
Prezydencki doradca Paweł Sałek uczestniczył w organizowanej pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy międzynarodowej konferencji poświęconej ochronie środowiska leśnego.
W Centrum Badawczo-Rozwojowym PKN ORLEN w Płocku, Paweł Sałek, Doradca Prezydenta RP uczestniczył w debacie związanej z dekarbonizacją przemysłu oraz technologiami zagospodarowania dwutlenku węgla CCU (Carbon Capture and Utilization).
W Centralnym Domu Technologii w Warszawie odbyła się konferencja CEE Digital Summit Warsaw 2021. W wydarzeniu uczestniczył Doradca Prezydenta RP Zdzisław Sokal, który odczytał list od Prezydenta Andrzeja Dudy.
Na Politechnice Lubelskiej obyła się uroczystość otwierająca rok akademicki 2021/2022. W wydarzeniu uczestniczył Doradca Prezydenta RP Paweł Sałek, który odczytał list od Prezydenta Andrzeja Dudy.
W Gmachu Senatu RP w Warszawie obyła się gala konkursu „Sołtys Roku 2020”. W gali konkursowej uczestniczyła Doradca Prezydenta RP dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, która odczytała list Prezydenta.
Doradca Prezydenta RP dr hab. Marek Rymsza we wtorek wziął udział w I Kongresie Centrów Usług Społecznych, który się odbył w Starachowicach w woj. świętokrzyskim. List do uczestników Kongresu skierował Prezydent RP Andrzej Duda.
W Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022. W uroczystości brał udział Doradca Prezydenta RP Piotr Serafin, który odczytał list od Prezydenta Andrzeja Dudy.
W Auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego. Podczas uroczystości zaprezentowano nowy system identyfikacji wizualnej oraz nowe logo uczelni. W uroczystości brał udział Doradca Paweł Sałek.
W Pruszkowie odbyły się Obchody Dnia Pamięci Więźniów Obozu Dulag 121 i Niosących Im Pomoc. Prezydenta RP Andrzeja Dudę reprezentowała Doradca Zofia Romaszewska, która była więźniarką obozu.
Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP wzięła udział w uroczystości odsłonięcia pomnika Kobietom Powstania Warszawskiego. Uroczystość odbyła się w związku z 77. rocznicą zakończenia Powstania oraz dniem pamięci o cywilnych ofiarach zrywu.
W jubileuszowej 70. inauguracji roku akademickiego na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz obchodach 70-lecia powstania uczelni wziął udział Doradca Paweł Czerwiński.