Menu rozwijane

W Centralnym Domu Technologii w Warszawie odbyła się konferencja CEE Digital Summit Warsaw 2021. W wydarzeniu uczestniczył Doradca Prezydenta RP Zdzisław Sokal, który odczytał list od Prezydenta Andrzeja Dudy.
W Centrum Badawczo-Rozwojowym PKN ORLEN w Płocku, Paweł Sałek, Doradca Prezydenta RP uczestniczył w debacie związanej z dekarbonizacją przemysłu oraz technologiami zagospodarowania dwutlenku węgla CCU (Carbon Capture and Utilization).
Na Politechnice Lubelskiej obyła się uroczystość otwierająca rok akademicki 2021/2022. W wydarzeniu uczestniczył Doradca Prezydenta RP Paweł Sałek, który odczytał list od Prezydenta Andrzeja Dudy.
Doradca Prezydenta RP dr hab. Marek Rymsza we wtorek wziął udział w I Kongresie Centrów Usług Społecznych, który się odbył w Starachowicach w woj. świętokrzyskim. List do uczestników Kongresu skierował Prezydent RP Andrzej Duda.
W Gmachu Senatu RP w Warszawie obyła się gala konkursu „Sołtys Roku 2020”. W gali konkursowej uczestniczyła Doradca Prezydenta RP dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, która odczytała list Prezydenta.
W Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022. W uroczystości brał udział Doradca Prezydenta RP Piotr Serafin, który odczytał list od Prezydenta Andrzeja Dudy.
W Auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego. Podczas uroczystości zaprezentowano nowy system identyfikacji wizualnej oraz nowe logo uczelni. W uroczystości brał udział Doradca Paweł Sałek.
W Pruszkowie odbyły się Obchody Dnia Pamięci Więźniów Obozu Dulag 121 i Niosących Im Pomoc. Prezydenta RP Andrzeja Dudę reprezentowała Doradca Zofia Romaszewska, która była więźniarką obozu.
Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP wzięła udział w uroczystości odsłonięcia pomnika Kobietom Powstania Warszawskiego. Uroczystość odbyła się w związku z 77. rocznicą zakończenia Powstania oraz dniem pamięci o cywilnych ofiarach zrywu.
W jubileuszowej 70. inauguracji roku akademickiego na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz obchodach 70-lecia powstania uczelni wziął udział Doradca Paweł Czerwiński.
Doradca Prezydenta RP Łukasza Rzepecki uczestniczył w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/2022 na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Uroczystość odbyła się w Auli 1000 Centrum Dydaktycznego.
W auli im. prof. Lecha Falandysza w siedzibie Uczelni Łazarskiego w Warszawie miała miejsce inauguracja roku akademickiego 2021/2022. W uroczystości w imieniu Prezydenta RP uczestniczył doradca Mariusz Rusiecki.
Doradca Prezydenta RP prof. Andrzej Waśko wziął udział w obchodach jubileuszu 30-lecia KRUS oraz podsumowaniu XVIII Ogólnokrajowego Konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne".
Doradca Prezydenta RP Paulina Malinowska-Kowalczyk uczestniczyła w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/2022 na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
W Warszawie odbyła się XXVIII Międzynarodowa Konferencja „Popioły z Energetyki”. Podczas sesji „Energetyka w Procesie Transformacji” jednym z panelistów był Doradca Prezydenta RP Paweł Sałek.