przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 20 listopada 2019

Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid w Estonii na konferencji poświęconej 70. rocznicy powstania NATO

Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid wziął udział w konferencji International Centre for Defence and Security, gdzie uczestniczył w dyskusji panelowej na temat historii Sojuszu oraz zadań stojących przed NATO w przyszłości. 
Wtorek, 19 listopada 2019

Konferencja z okazji 100-lecia powołania Państwowej Rady Ochrony Przyrody

W Belwederze 19 listopada 2019 r. odbyła się konferencja z okazji 100-lecia powołania Państwowej Rady Ochrony Przyrody. Podczas wydarzenia Prezydenta RP Andrzeja Dudę reprezentował jego Doradca – Paweł Sałek. 
Wtorek, 19 listopada 2019

Konferencja na temat przyszłości NATO w Berlinie z udziałem Doradcy Prezydenta Bogusława Winida

Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid uczestniczył w Konferencji Security of the Eastern Flank of NATO. W Konferencji wzięli udział eksperci ze wschodniej flanki Paktu Północnoatlantyckiego. 
Poniedziałek, 18 listopada 2019

Konferencja dotycząca Powstań Śląskich z udziałem Doradcy Prezydenta RP Agnieszki Lenartowicz-Łysik

Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz-Łysik uczestniczyła w konferencji „Obraz Powstań Śląskich i plebiscytu w edukacji, historiografii, kulturze i przestrzeni publicznej”. Patronat Narodowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda. 
Czwartek, 14 listopada 2019

Bogusław Winid na obchodach 85. rocznicy powstania lotniska Fryderyka Chopina

Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid uczestniczył w obchodach 85. rocznicy otwarcia lotniska na warszawskim Okęciu. Lotnisko Fryderyka Chopina rozpoczęło działalność w 1934 roku. 
Środa, 13 listopada 2019

Bogusław Winid na konferencji „Wojna i książka. Księgozbiory, biblioteki, wydawnictwa i twórcy podczas konfliktów zbrojnych i politycznych. Stan badań i perspektywy badawcze”

Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid uczestniczył w Międzynarodowej Konferencji „Wojna i książka. Księgozbiory, biblioteki, wydawnictwa i twórcy podczas konfliktów zbrojnych i politycznych. Stan badań i perspektywy badawcze”. 
Poniedziałek, 11 listopada 2019

Odznaczenia dla zasłużonych wręczone przez doradcę Agnieszkę Lenartowicz-Łysik

Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz-Łysik uczestniczyła w przyznaniu Srebrnych Skrzydeł – nagrody burmistrza Tarnowskich Gór - dla osób szczególnie zasłużonych dla miasta. Uroczystość odbyła się w zabytkowym Pałacu w Rybnej. 
Niedziela, 10 listopada 2019

„Koncert dla Niepodległej – Słowa, które znaczą” z udziałem Doradcy Prezydenta RP Agnieszki Lenartowicz-Łysik

Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz-Łysik uczestniczyła w wydarzeniu „Koncert dla Niepodległej – Słowa, które znaczą”, zorganizowanym w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. 
1 POPRZEDNIA 1234567  47
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.