przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 23 czerwca 2017

Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Rozstrzygnięcie V edycji konkursu im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej, organizowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego odbyło się w piątek w Belwederze. 
Piątek, 23 czerwca 2017

III Forum Młodzieży Partnerstwa Wschodniego

Doradca Prezydenta RP Urszula Doroszewska uczestniczyła w III Forum Młodzieży Partnerstwa Wschodniego, które miało miejsce 22 i 23 czerwca w Belwederze. Spotkanie odbyło się pod honorowym patronatem Prezydenta RP. 
Poniedziałek, 19 czerwca 2017

„Aktywne sołectwo– obywatelskie społeczeństwo”.

Podczas konferencji został odczytany list gratulacyjny Prezydenta RP do Seniora Sołtysa Roku. Pozostałym laureatom konkursu Sołtys Roku zostały wręczone listy gratulacyjne. 
Środa, 14 czerwca 2017

Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady

W środę w Oświęcimiu doradca prezydenta Agnieszka Lenartowicz- Łysik uczestniczyła w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady. W imieniu Prezydenta RP złożyła wieniec. 
Wtorek, 6 czerwca 2017

Cezary Kochalski na konferencji naukowej w Krakowie

Doradca Prezydenta RP Cezary Kochalski uczestniczył 6 czerwca 2017 r. w konferencji „Gospodarka Polski 1990 – 2017, Niedostosowania instytucjonalne i co dalej?”, zorganizowanej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. 
Sobota, 3 czerwca 2017

Uroczystości pogrzebowe śp. Tadeusza Jedynaka

W sobotę 3 czerwca 2017 roku w Żorach odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. Tadeusza Jedynaka, działacza związkowego, opozycjonisty w okresie PRL i posła na Sejm RP I i II kadencji. Wzięła w nich udział Agnieszka Lenartowicz-Łysik, Doradca Prezydenta RP. 
Sobota, 3 czerwca 2017

Doradca Piotr Nowacki na 19. Pikniku Olimpijskim

W sobotę na obszarze Kępy Potockiej w Warszawie Doradca Prezydenta RP Piotr Nowacki brał udział w organizowanym przez Polski Komitet Olimpijski 19. Pikniku Olimpijskim. 
Środa, 31 maja 2017

Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Uczestnicy spotkania omówili dotychczasową aktywność doradców oraz przedstawili plany i inicjatywy, które Kancelaria zamierza realizować w najbliższych miesiącach. 
1 POPRZEDNIA 33343536373839  47
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.