Menu rozwijane

W sobotę odbyła się Pielgrzymka Leśników na Jasną Górę. W pielgrzymce uczestniczyli m.in. pracownicy leśnictwa, ochrony środowiska, a także przedstawiciele organizacji pozarządowych. Na uroczystości obecny był Doradca Prezydenta RP Paweł Sałek.
Doradca Prezydenta RP Paulina Malinowska-Kowalczyk uczestniczyła w uroczystej gali z okazji 100-lecia Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego. Wydarzenie odbyło się w hotelu The Westin w Warszawie.
W dniach 16-17 września 2021 r. odbyła się konferencja Forum Miasteczek Polskich, której celem było pokazanie możliwości rozwoju oraz wyzwań, z którymi muszą się mierzyć małe miejscowości. W konferencji w imieniu Prezydenta uczestniczył Mariusz Rusiecki.
Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki uczestniczył w Jubileuszu 30-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”-80. Obchody zostały objęte Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Tadeusz Deszkiewicz uczestniczył uroczystościach pogrzebowych śp. Teresy Żylis-Gary, które odbyły się w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi.
Doradca Prezydenta RP dr Barbara Fedyszak-Radziejowska oraz Przewodniczący Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich Jan Krzysztof Ardanowski uczestniczyli w jubileuszu powstania izby rolniczej i działalności samorządu rolniczego.
Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz uczestniczył w Galowym Koncercie Jubileuszowym Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu „Pełnia Dźwięku – muzyka w rozwoju słuchowym człowieka”, który odbył się w Filharmonii Narodowej w Warszawie.
Podczas uroczystości upamiętniających powstanie NSZZ „Solidarność” w Łowiczu doradca Agnieszka Lenartowicz-Łysik wręczyła Medale Stulecia Odzyskanej Niepodległości nadane przez Prezydenta RP zasłużonym działaczom w regionie.
Tadeusz Deszkiewicz, Doradca Prezydenta RP, podczas koncertu laureatów XIX Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej odczytał list Prezydenta RP z okazji 60-lecia pracy artystycznej prof. Ryszarda Karczykowskiego.
Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz-Łysik uczestniczyła w Jastrzębiu-Zdroju w uroczystych obchodach 41. rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego i powstania NSZZ „S”.
Doradca Prezydenta RP Piotr Karczewski uczestniczył w uroczystościach patriotyczno-religijnych w 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wydarzenia odbyły się w Malborku, Szymankowie i Tczewie.
W drugim dniu 24. Konferencji GAZTERM 2021, Paweł Sałek, Doradca Prezydenta RP uczestniczył w panelu dyskusyjnym na temat Transformacji energetycznej w kontekście paliw gazowych.
W Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP uczestniczyła w uroczystej gali Konkursu o Nagrodę im. Janusza Kurtyki.
Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki uczestniczył w obchodach 77. rocznicy likwidacji Litzmannstadt Getto. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Dialogu w Łodzi.
Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki uczestniczył w XXIV Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych. Patronem sportowym wydarzenia zorganizowanego w Centralnym Ośrodku Sportowym w Spale był Polski Komitet Olimpijski.