Doradca Prezydenta RP Piotr Karczewski uczestniczył w uroczystościach patriotyczno-religijnych w 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wydarzenia odbyły się w Malborku, Szymankowie i Tczewie.
W drugim dniu 24. Konferencji GAZTERM 2021, Paweł Sałek, Doradca Prezydenta RP uczestniczył w panelu dyskusyjnym na temat Transformacji energetycznej w kontekście paliw gazowych.
W Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP uczestniczyła w uroczystej gali Konkursu o Nagrodę im. Janusza Kurtyki.
Doradca Piotr Karczewski odczytał w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy list skierowany do uczestników wydarzenia, które jest największym tego typu poświęconym gospodarce i odbywającym się w północnej Polsce.
Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki uczestniczył w XXIV Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych. Patronem sportowym wydarzenia zorganizowanego w Centralnym Ośrodku Sportowym w Spale był Polski Komitet Olimpijski.
Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki uczestniczył w obchodach 77. rocznicy likwidacji Litzmannstadt Getto. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Dialogu w Łodzi.
Łukasz Rzepecki uczestniczył w konferencji Młodzi a klimat – rola przedstawicieli młodego pokolenia w tworzeniu zrównoważonej Polski przyszłości”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Instytut Rozwoju Edukacji Prawnej i Społeczeństwa Obywatelskiego.
Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki uczestniczył w spotkaniu z Młodzieżowymi Sejmikami Województw. Wydarzenie miało na celu wymianę doświadczeń popandemicznych między Młodzieżowymi Sejmikami oraz wypracowanie wspólnych projektów i inicjatyw.
Podczas uroczystości, w której udział wzięli szefowie resortów: klimatu i środowiska oraz edukacji i nauki, prezydencki doradca Łukasz Rzepecki przypomniał o szerokich konsultacjach, jakie odbywały się w Pałacu Prezydenckim z udziałem młodzieży.
Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz uczestniczył w uroczystym apelu wojskowym z wręczeniem historycznego Proporca Reprezentacyjnego Prezydenta RP.
Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz uczestniczył w odsłonięciu popiersia śp. ks. płk. Jana Osińskiego w Ossowie oraz w apelu poległych z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej.
Doradca Prezydenta RP prof. Andrzej Waśko uczestniczył w obchodach 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej w Markach pod Warszawą. Wydarzenie było ważną częścią ogólnopolskich obchodów Święta Wojska Polskiego.
W Bełchatowie Doradca Mariusz Rusiecki wziął udział w imieniu Prezydenta RP w uroczystej Centralnej Akademii z okazji Dnia Energetyka zorganizowanej przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
Agnieszka Lenartowicz-Łysik, Doradca Prezydenta RP, wzięła udział w uroczystości wprowadzenia relikwii Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki do Kościoła Świętego Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu. Doradca złożyła wiązankę od Prezydenta Andrzeja Dudy.
Dr Barbara Fedyszak-Radziejowska wzięła udział w uroczystościach przypominających wydarzenie z 31 lipca 1981 roku – postawienie Krzyża Katyńskiego na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Doradca złożyła wieniec od Prezydenta RP.