przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 11 października 2019

Koncert Piosenki poświęcony Żołnierzom Niezłomnym z udziałem Doradcy Prezydenta RP Zofii Romaszewskiej

Zofia Romaszewska uczestniczyła w Koncercie Galowym Przeglądu Piosenki poświęconego Żołnierzom Niezłomnym w Sokołowie Podlaskim, podczas którego w imieniu Prezydenta RP wręczyła nagrody laureatom konkursu. 
Piątek, 11 października 2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 na PUNO z udziałem Doradcy Cezarego Kochalskiego

Doradca Prezydenta RP Cezary Kochalski uczestniczył w Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 na Polskim Uniwersytecie na Obczyźnie. Patronat Narodowy nad wydarzeniem w londyńskiej uczelni objął Prezydent RP Andrzej Duda. 
Czwartek, 10 października 2019

V Kongres Osób z Niepełnosprawnościami z udziałem Doradcy Prezydenta RP Pauliny Malinowskiej-Kowalczyk

Paulina Malinowska-Kowalczyk uczestniczyła w V Kongresie Osób z Niepełnosprawnościami. Wydarzenie odbywające się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty zorganizowano pod hasłem „Aktywni Obywatele i Aktywne Obywatelki”. 
Środa, 9 października 2019

Doradca Mariusz Rusiecki na obchodach 95. Rocznicy powołania KOP

Doradca Prezydenta RP Mariusz Rusiecki uczestniczył w obchodach 95. Rocznicy powołania do życia Korpusu Ochrony Pogranicza. Patronat narodowy nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. 
Wtorek, 8 października 2019

Doradcy Prezydenta RP oraz Członkowie NRR na Kongresie 590

Doradcy Prezydenta RP oraz Członkowie Narodowej Rady Rozwoju w dniach 7-8 października 2019 r. uczestniczyli w sesjach Kongresu 590. Wydarzenie odbywające się w podrzeszowskiej Jasionce objął patronatem narodowym Prezydent RP Andrzej Duda. 
Niedziela, 6 października 2019

Doradca Piotr Karczewski na uroczystościach ku czci pomordowanych w Lesie Piaśnickim

Doradca Prezydenta RP Piotr Karczewski uczestniczył w uroczystościach ku czci osób pomordowanych w Lesie Piaśnickim w latach 1939-1940. Zbrodnia w Piaśnicy to jedna z pierwszych, jakich dokonali okupanci niemieccy na bezbronnej polskiej ludności. 
Niedziela, 6 października 2019

Uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej małżeństwo Władysławę i Stanisława Krysiewiczów z udziałem Doradcy Barbary Fedyszak-Radziejowskiej

Doradca Prezydenta RP Barbara Fedyszak-Radziejowska uczestniczyła w uroczystościach odsłonięcia tablicy upamiętniającej małżeństwo Władysławy i Stanisława Krysiewiczów zamordowanych za pomoc okazaną Żydom w czasie okupacji niemieckiej. 
Sobota, 5 października 2019

Doradca Piotr Karczewski na uroczystości odsłonięcia pomnika Marszałka Piłsudskiego

Piotr Karczewski, Doradca Prezydenta RP wziął udział w uroczystości odsłonięcia pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kartuzach. 
1 POPRZEDNIA 3456789  47
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.